Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o skratenie banu - 200 hodín (Puding)


COCONUTEK

Hráč

6
2.5.2023 19:24, naposledy upraveno 2.5.2023 20:21 uživatelem COCONUTEK

Za čo mi bol môj 200h ban udelený ?

  1. NonRP Driving
  2. Neadekvatné injuries
  3. odpojenie z RP akcie.

NonRP Driving

Zrhniem do pár viet môj Driving v ten štvrtok... . Pri trafic stope od PSA som sa rozhodol že dám útek ( trošku úletík) do terénu. Tak som teda naštartoval Raptor a začal unikať , pričom som išiel tažším terénom (čož mi v tej chvíli nedošlo dívne , tak isto za mnou išlo aj PSA ). Osobné si myslím že raptor je dosť terenné auto aby zvladol kde jaky offroad / terén , pričom je možnosť že stále chybuje a raptor nieje taký "offroaďak" ako sa zdá.

Neadekvatné injuries, Odpojenie z RP akcie ?

taktiež to tu zhrniem do pár viet. Počas uníkania sa mi pokusilo dať PSA pit manever čo sa im veľmi nedarilo , ale to nieje ani podstatne. Pri konci uníkania som v 50km/h narazil do betonového plotu a dal si ľahké injuries pričom sa ma nikto ani v LOOCčku neupozornil na to že by som mal neadekvatné/malé injuries , PSAčka (2) vystupili z auta a začala na mňa mieriť , pričom som sa na raptore po dopisaní statusu rozbehol po jednom a zrazil ho , videl som presne ako ležal na zemi , nikto zase nič nepísal v LOOCčku tak som pokračoval ďalej ku konci čo bolo asi tak 2 minuty na to mi v OOCčku bolo napisané aby som RPil normalne na čo som odpovedal že keď si zaRPí PSÁk injuries po zrazení tak začnem aj ja rpiť normalné , odpoveď bola jasná... Desync , Desync čo mi prišlo divné kedže som ho videl ako leží ale nebraním sa ničomu , pri tejto odpovedí som hru ragequitol.

 

-COCONUTEK out (ospravedlňujem sa za pravopisne chybičky som braindead)

 

 

2.5.2023 22:30, naposledy upraveno 2.5.2023 22:32 uživatelem Puding

Ahoj, žádost sepsaná celkem hezky. Unban ti nedám, ale zkrácení asi můžeme. Z 200h ti to stáhnu tedy na 60h(většinu máš stejně odpykanou).


Powered by LeoSight IFS
LT~19