Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban (MonkeyOnTop)


MonkeyOnTop

Hráč

3
4.5.2023 09:08

ŽIADOSŤ O UNBAN (MonkeyOnTop)

 

Zdravím všetkých, ktorí toto čítajú...

 

Úvodom tohto príspevku by som si rád požiadal o unban na serveri SkimoRP

 

Prečo som dostal ban?

-tento krát som dostal permaban z dôvodov:

TrashRP, NonRP injuries,História

-tieto porušenia som si neni vedomý, že by som porušil, ale verim že keď som dostal až permu tak to určite muselo byť porušenie

 

História mojich banov:

-som si vedomý, že na Skime som viacnáobne porušoval pravidla. Jednalo sa prevažne o nonRP injuries,CombatLog atp. Som si vedomý, že so mnou boli dosť veľké problémy už keď som jednému členovi AT písal na server vulgarizmy, za čo by som sa mu rád ospravedlnil ak to číta. Súčet mojich banov by sa rovnal hrozne zlým číslam za čo som nerád a preto žiadam o unban, pretože by som sa chcel polepšiť a hlavne na Skime som závislý hlavne teraz keď mám zdravotné problémy a som doma.

 

Samotná žiadosť:

-milí Admin Team ja, hráč Monkey by som si rád požiadal o unban na serveri SkimoRP a tímto sľubujem, že sa polepšim a nebudem už viac trashovať ale budem hrať podľa pravidiel RP. Veľmi by som bol rád, keby ste mi dali šancu ukázať, že mám na to sa polepšiť.

 

Záver:

-na záver by som rád poďakoval AT že si našli čas na moju žiadosť a prajem im pevné nervy pri takých hráčoch ako som bol donedávna ja

-ďalej by som poprosil mi ešte zaslať video, kde som porušil pravidlá tohto banu, aby som pochopil o akú situaciu ide.

 

Ešte raz ďakujem za prečitanie (Monkey)

4.5.2023 20:09, naposledy upraveno 4.5.2023 20:09 uživatelem SovietDog

Obě videa se ke mě dostali a na obou bylo porušení pravidel. Tvé NonRP Injuries a TrashRP, plus když si k tomu hodíme tvou historii tak permanentní ban je na místě. Myslím si že jsi měl dost možnosti se polepšit a ty jsi je nevyužil. Takže bohužel, tvou žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~28