Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadost o unban fannelic


fannelic6005

Hráč

7
4.5.2023 10:38, naposledy upraveno 4.5.2023 10:39 uživatelem fannelic6005

Týmto by som si chcel zažiadať o unban . Bol som zabanovaný za nonrp inj podla všetkeho ktore sa odohrali dňa 3.5. 

 

situácia: Že vraj som sedel v aute spoločne s monkey a vixik ((čo neni pravda pošlem sem aj ich vyjadrenie))

Podla všetkeho nabúrali do značky a auta ((neviem ako to bolo)) a nezaerpili inj. Podla informácii od SovietDoga som sa dozvedel že sa aj tak stalo a bol som s toho obvinený aj ja kedze som s nimi jazdil a mame spolu sklad...

No v danej chvíli pri autonehode som nebol v danom vozidle ale vo svojom vozidle s vin 9007 C-K niake suv či čo to je..

Naďalej by som požiadal SovietDoga aby mi buť skrátil ban alebo dal unban kedže asi došlo k omylu alebo si SovietDog myslel ze som tam bol..

Info čo sa ku mne dostalo: 1hráč tvrdil ze tam bol iba 1. Sám SovietDog povedal ze tam boli 2 a  zabanoval 3..Potom tvrdil že sú tam 3.. Za mňa zatial to nemá zmysel riešiť s vyšším AT pokial SovietDog bude postupovať podla pravidiel..

 

Moje vyjadrenie: Za mňa ten ban bol buď neprávom alebo chyba nechcem to tu viac hrotiť ako to tu je... Ban som si nezasúžil.. týmto moja žiadosť končí..

 

ospravedlnenie: Chcem sa ospravedlniť luďom čo musia furt riešiť môj ban za to ze ich s tím otravujem.

v Prípade otázok a odpovedí na fórum prosím neuzamikajte ho ani nezatvárajte

Foto:

v

fannelic6005

Hráč

7
4.5.2023 11:01

Ze si ho odmenil Vodič bol monkey a ten dostal permu 

 

magovec udělil za tento příspěvek varování: Doublepost - příště použij úpravu příspěvku
4.5.2023 20:16

Ty máš přesněji ban za tohle, je pravdou že jsem se spletl a u druhého videa nejsi ale i přesto, když vezmu v úvahu tvou historii, tak ban je adekvátní. Nějak taky nechápu proč jsi sem dál svou konverzaci, nevidím v tom spojitost. Nic méně, poslední slova jsou že zamítám tvojí žádost, nevidím absolutně žádný důvod k unbanu.


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
130 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: StruX (130Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
StruX

130Kč dnes v 03:07

Michalekbroski

170Kč včera v 18:32

kocvin

200Kč včera v 18:03

Nejnovější uživatelé
Cafce

Registrován 30.4.2024

Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024