Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyjadrenie k žiadosti


MonkeyOnTop

Hráč

3
4.5.2023 21:17

Kedže mi mod zavrel žiadosť bez možnosti vyjadriť sa tak sa vyjadrujem tu... Prve video tuknutie svetiel neviem čo som tam mal zarpiť ja si ani nepamätam že som nabural hentak to musel byť lag alebo iba kusok a keď už tak ten čo nahlasoval tiež nerpil, druhe video je vidno ako som ja injuries zarpil. Poprosim o vyjadrenie moda a nie to hneď zatvarať. Ďakujem

MonkeyOnTop

Hráč

3
4.5.2023 21:24

Btw sovietdog pisal si že šofer bol za to že zarpil buchnutie do volantu odmenený a mna by zaojimalo že ako

magovec udělil za tento příspěvek varování: Doublepost

MonkeyOnTop

Hráč

3
7.5.2023 00:17

Poprosim Doghota vyjadriť sa k tym pointom fora

 

- ako je možne že keď sme sa naburali svetlami a ja som to ani nevidel kedže na videu je vidno že to nič so mnou neurobilo

 

- ako je možne že sa u mna rieši injuries na druhom videu keď si pisal že vodič bol za to odmenený že zarpil injuries a ja som bol vodič

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
7.5.2023 19:03

Jak víme tak i lagy se RPí a když nevím co se stalo, tak se zeptám druhé strany. A to nemyslíš vážně že tomu na druhém videu říkáš "zarpené injuries". To není ani v nejmenší zaRPené. Napsat /me bouchl se hlavou do volantu, hodit si /status boule na hlavě, naražené PHK a potom si odjed, není podle mě RP ani z daleka. Takže ne, žádosti nevyhovím. 


Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
130 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: StruX (130Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
StruX

130Kč dnes v 03:07

Michalekbroski

170Kč včera v 18:32

kocvin

200Kč včera v 18:03

Nejnovější uživatelé
Cafce

Registrován 30.4.2024

Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024