Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban za peniaze (viem bola to moja chyba) ale na celkom moc dní


StarLight

Hráč

3
5.5.2023 23:47, naposledy upraveno 6.5.2023 00:41 uživatelem StarLight

zdravím pred 3dnami som hral na serveri skimo, v ten den som si povedal že hej nemám peniaze na tejto postave skúsim či si možem zobrat peniaze ktoré som si položil na zem z inej postavy a cez postavy Alfred Moody som klikol na peniaze ktoré som si dal Sandrou Hobbs na zem a Alfredom Moodym som ich zoobral zo zeme a poslalo sa to hned adminom (viem že je to v pravidlach a že sa to nesmie čítal som ich) a z toho strachu som sa odpojil na 5sec a znova pripojil a už tam bol admin pýtal sa že čo to malo znamenať či mu to vysvetlím začal som písať poslal som mu cez ooc chat toto- Ospravedlnujem sa spravil som chybu a viac sa to už nestane slubujem. ale potom som chcel ešte napísať, - no dobre daj mi ban( lenže ked mávam niekedy fps dropy akurat som ich dostal a ked sa mi to už odlaglo nestihol som mu to poslať teda neviem pretože ked sa mi to odlaglo tak som bol v MTA menu a videl som iba oznamenie ban na7dní, na kolko hodín/dni ok čakal som že za tuto moju blbost dostanem tak 1/2 dni ban no vobec to tak nebolo ten ban mi príde až moc dlho 7dní od tej doby už  iba 3dni, a príde mi že 7dní za zobrate penazí 56k nieje zas tolko penazí, aby ten ban bol na 7dní, a ešte som sa aj priznal a ospravedlnil(viem že je to v tej situacii jedno), rád hravam na tom serveri, áno viem niekto si povie hej mohol si to dostat aj na 10dní 20dní, bud rád, nie som pretože to nebolo až tak zavažne aby to bolo 7dní, Týmto prosím o unban už som počkal 3dní(ked to píšem už to bude 4dni od tej doby)  príde mi že to bude fér pokial za taku somarinu ktorá nebola nijak moc velka ani to nebolo tolko penazí, zas mohol som vziat 1M alebo 500k potom by som uznal že 7dní je akurat a áno mohol som si za to sám, ale nečakal som že ma to bude stáť 7dní,  vo pred dakujem za odpoved a rozhodnute viac sa to nestane a budem hrať podla pravidiel. Vždy ked chcem ist hrať tak zapnem mta a zapnem pripajanie na SKIMO a vidím že mám ban, tak si poviem aha 😔 ja mám furt ban, moc ma to tam bavilo viem čo som spravil a kedy, ale lutujem že som to spravil a kašlem na to zneuživať peniaze a hlavne ked som si čítal pravidlá a aj tak som to spravil  ospravedlnujem sa za to. A aj tebe Soviet Dog dal si mi ban za to čo som spravil a mrzí ma to chel by som sa vrátit späť medzi Skimo Rp komunitu.

6.5.2023 00:30
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

StarLight

Hráč

3
6.5.2023 00:40, naposledy upraveno 6.5.2023 02:39 uživatelem StarLight

dakujem ale ja nevravím že som nerád ( a hlavne neviem prečo maš permu čo si spravil že máš permu) ale už by som chcel hrať a zarabať a tým že mám takýto ban mám obavy že sa mi respowne auto na odtahovku budem musieť pešo isť z bonecounty benzínky až na odtahovku (riziká- niekto pojde okolo a može ma uniesť, okradnuť, zobrať mi všetky veci a zhodiť ma niekam do rieky a budem musieť palvať a to je pain už sa mi to raz stalo a 2hod som len rpil zranenia atd..)  to mi bude trvať 20min. a ešte neviem či budem mať u seba peniaze 10k na to aby som si vyzdvihol auto, mám obavy o to že sa mi respowne auto a okradnú ma na ceste na odtahovku . a kedže som študent tak trávim viac času hraním ako učením kedže mám 1tky 2ky v škole čiže som rád ked prídem domou a zapnem RP stravím tam čas niečo zarobím a strašne moc by som si chcel kupiť supru na SKIMO len tým že čakám tak nič nezarábam, a chcel som si to skrátiť tak som to spravil aby som si ušetril čas no len ako vidíš tak mi to nevišlo (bolo to 1krát v živote kedy som niečo také skusil prvý a posledný krat.hlavne ked som doma teraz 4dni aspon by som zahral. a pokial by nejaký admin bol milí a  zvážil moju žiadosť o unban bol by som strašne moc vdačný. 

MonkeyOnTop

Hráč

3
6.5.2023 01:47

Ako permabanovaný hráč ti len oznamujem že oni neriešia či sa ti respawne auto nad tym si mal myslieť pred porušenim pravidiel + si zvykni na takéto dlhé bany

9.5.2023 19:21

Ahoj, sice už ti tuším ban vypršel ale stejně se vyjádřím. Ban jsi dostal za alt to alt, což jak jsi sám řekl je proti pravidlům. Běžně se za to dávají permy i lidem bez jakékoli historie. Přijde ti, že sedm dní je moc? Nejednou jsem za to smazala auto jako součást trestu. :D
Sedm dní mi přijde jako naprosto odpovídající(někteří by řekli, že jsem ještě byla až moc mírná). Jsem ráda že sis z toho něco vzal, a taky že to už neuděláš. Žádost ale i tak zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~51

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ZÁŘÍ 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Navaro (6401Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

kormoo hledá spoluhráče na Conan Exiles dnes v 17:35
Kdo je online?
DeKK

62Kč dnes v 02:07

Krpcekiss

40Kč dnes v 00:25

Wolfy

50Kč včera v 19:31

Nejnovější uživatelé
Buran

Registrován 20.9.2024

gregoriss

Registrován 20.9.2024

fraxxik

Registrován 20.9.2024