Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

převedení věcí z 1 characteru na 2.


eMko

Hráč

7
6.5.2023 17:15

Zdravím.  Založil jsem si nový character a chtěl bych hrát čistě jen za něj, ale mám ještě jeden character na kterém mám auto, peníze atd. Chtěl bych se zeptat jestli je nějaká možnost si to všechno převést z characteru na character. 

Předem děkuji za odpověď 

JaSuMarkii

Hráč

26
6.5.2023 17:38, naposledy upraveno 6.5.2023 17:49 uživatelem JaSuMarkii

Servus, 

Akékoľvek veci, ako peniaze, vozidlá alebo nehnuteľnosti si nesmieš previesť z jednej postavy na druhú. Ak by si sa o niečo také pokúšal, tak by si porušil pravidlo nazývané ako A2A.

2. Hráč může mít libovolný počet postav. Každá postava musí mít vhodné RP jméno ve formátu Jméno Příjmení, které nesmí odkazovat na známou reálnou nebo fiktivní osobnost. Hráč nesmí mezi vlastními postavami převádět majetek, peníze ani žádné jiné věci.

Tak si pre istotu preštuduj pravidlá, aby si nemal z niečoho problém, respektíve ban.

eMko

Hráč

7
6.5.2023 17:50, naposledy upraveno 6.5.2023 17:50 uživatelem eMko

@JaSuMarkii

Ano, o tomhle pravidlu vím. Jen jsem se chtěl zeptat jestli by to nešlo nějak udělat napr. skrz adminy...


Powered by LeoSight IFS
LT~33