Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost


Kubikula

Hráč

7
6.5.2023 23:24

Zdravím, jelikož jsem dělal to co jsem dělal, jsem si toho vědom že to nebylo správné protože mě jednoduše MTA přestalo bavit a bez banu/permy jsem nemohl odejít. Bohužel mě teď nic nebaví hrát tak jsem si řekl že bych se vrátil na RP server. Skimo byl první server kde jsem se začínal věnovat RPčku a nechtěl bych to měnit. Proto žádám o prominutí za to co jsem na serveru dělal. Ban nebo permu teď přesně nevím mam celkem dlouhou dobu už. 

Děkuji za přečtení
S pozdravem Kubikula :-D

7.5.2023 06:14

Ja  kdyby že skončím s MTA tak by mě ani za nic nenapadlo, že bych si nechal na nějakém serveru dát permu.

Pak je tady přesně ta situace že je ti to líto a chceš se vrátit.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
9.5.2023 19:23, naposledy upraveno 9.5.2023 19:34 uživatelem Puding

Ahoj, určitě zvládneš po pěti měsících vymyslet nějakou delší žádost než tohle. Ban máš za troll, samotnejch banů máš asi pět..nepamatuju si co jsi vyváděl, ale vzhledem k tomu že banů jsi měl pár a dostal jsi permu, hádám že to byl slušnej bordel. Zatím zamítám, zkus poslat novou, lepší žádost.


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
130 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: StruX (130Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
StruX

130Kč dnes v 03:07

Michalekbroski

170Kč včera v 18:32

kocvin

200Kč včera v 18:03

Nejnovější uživatelé
Cafce

Registrován 30.4.2024

Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024