Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadost o unban Dzardys.


6.5.2023 23:25, naposledy upraveno 6.5.2023 23:26 uživatelem KromosV2

Ahoj!

1.4.2023 18:49 Kromos Dzardys Odpojení z RP akce (+opakované problémy jako při prvním permabanu) (Permanent)

v tejto žiadosti by som chcel objasnit moj permaban.

 

50%/100% na uspech.

 

ako prve by som išiel uplne od začiatku mojej kariery na skimu

začal som hrat nejak od začiatku 2023 roku, nakoniec som moj prvý ban održal za

Opakovaný metagaming (vykrádání banky za dvě postavy současně), lhaní administrátorovi, očividná absence nápravy (Permanent).

moje chovanie na skimu nebolo ničim vynimočnim prišiel som tu ohladom na rp pravidla, na tuto komunitu ma pritiahol moj kamarat s ktorým sa poznam osobne, povedal mi že mam to tu skusit že je to lepšie jak nejake fiveM, tak som to aj skusil od začiatku ma absolutne nezaujimali nejake pravidla pretože som si mta prirovnaval k sampu viem že som robil chybu, od začiatku som kupil termalku a začal vykradavat banky jak už to byva zvykom dostal som permaban za porušenie niekolko pravidiel, som povedal že dobre dostal som permaban neriešim o 2-3 mesiace som si požiadal o unban tak mi aj dzardys vyhoviel potom som opet išiel na skimo zo začiatku ma neskutočne nervovalo ako PSA neerpi injuries ale nikdy som to nemal natočene :/, potom som nemal žiadne dokazy ako nahlasit psa tak som si povedal že pojdem banku budem utekat psom a konečne sa mi podarlo natočit nejaky ich injures samozrejme v mojom videu ktore som natočil bolo x krat viac porušeni pravidiel jak psa, ale mne v tedy o to nešlo išlo mi len natočit ich rp pretože neustale jak som podal na nich report bez dokazov tak proste som hadku v ooc vždy prehral, to je jeden dovod prečo som chcel urobit videjko, no jak to už býva zvykom opet som dostal permaban.... vymazal som si moj oficialný učet ktorý som mal Kromos pretože som si povedal že aj tak tu nepridem pretože mam perma ban 2x a som si myslel že dzardys nehodla mi dat unban za to aký som, no dnes je 6.5.2023 a opet som tu aby som presvedčil Dzardysa viem že presvedčit dzardysa nebude len tak lahke pretože on není taky aby každemu lizal med okolo huby..... je tu na tejto komunite už dlho preto nervy už pracuju inak, preto by som sa chcel ospravedlnit za celu moju histrou ktoru už bohužial nezmažem skimo opet mi začalo chybat pretože vždy ak idem na ten server citim že ten server ma vysoký potencial bohužial každy kto mal 2x permu viem ako sa citý pretože spisat žiadost tak aby admin vyhoviel na 2 unpermu je zložite..... za ten malinký čas ktory som tu stravil spoznal som dost ludi z ktorymi som si rozumel potom naš vztah sa rozpadol tym že som dostal permu a moja cesta sa na skimu skončila, ako som pisal bola by velka škoda ak by som skončil takymto hnusným banom, preto chcem požiadat Dzardya o moju 3 šancu na tomto serveru, celu hru od kedy sa napojim by som si nahraval a potom ak by bol problem poslal by som to adminovi a on by vyhodnotil situaciu.

 

dakujem všetkym za pozornost dakujem..

vaš hrač Kromos a adminom ktorým som bol zabanovaný @Dzardys

Havran

Hráč

16
7.5.2023 09:19

Ahoj nebudem sa k tomu nejak vyjadrovať ale nabudúce ten unban skús napísať nejak čitateľné daj tam viac odsekov od tých riadkov atď takto ty to nikdo neprečíta kukni sa radšej na nejaké unbany a skús sa podľa toho riadiť. 😉

 

7.5.2023 13:07

Od začátku roku nasbírat tolik trestů, to je umění. Nevidím prozatím důvod ti dát další šanci, myslím si, že jich bylo až až. Dej tomu pár týdnů/měsíců a sepiš příště prosím čitelnou žádost.


Powered by LeoSight IFS
LT~34