Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadost o Unban


Drippos

Hráč

3
7.5.2023 12:06

Zdravím, Chcel by som vás požiadat či by bolo možné mi dat Unban? Áno viem čo som spravil a aj začo som ho dostal bol právom tomu rozumiem, Prepáčte ale mi už pretiekli nervy ked týpek stoji pri hraniciach LV a LS, Stojí tam ma ručnú a pozeram sa či ide som si myslel že hej ale bol to asi lag neviem a zrazu som ho narazil, a hned jeho prvá veta že *Nerob to ked to nevieš* A práve preto mi pretiekli nervy pretože mi hovorí že niečo neviem a hlavna vec že tam stojí a ja som proste iba šiel a moj hnev to pokazil respektívne emócie. Začo sa velmi ospravedlnujem ale dnes nemám važne čo robiť, Tiež si uvedomujem že to už je moj niekolkatý ban z čoho moc nadšený niesom ale snažím sa robit čo najmenej chýb alebo ak je možné žiadne. Hovorí sa že človek sa učí na svojích chybách a teraz mi to vlastne otvorilo oči skrz toho že som dostal Ban za takuto sprostost. 

Ban bol udelený od @Pakandza

Prepáčte mi to ešte raz, Budem sa snažit krotiť do budúcna.

 

7.5.2023 15:31

Ahoj, trochu ti to zkrátím.


Powered by LeoSight IFS
LT~26