Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban Dzardys


Colek

Hráč

56
7.5.2023 13:43, naposledy upraveno 7.5.2023 13:46 uživatelem Colek

Čau @Dzardys 
píšu ohledně banu co jsem dostal 7.5 13.00 za Common sense

ban jsem dostal že jsem vybrzdil borce
proč k téhle situaci došlo, odřel mi auto na mýtu tak jsem chtěl aby mi zaplatil opravu, tak jsem se ho snažil zastavit. 
video tady

borec co do mě naboural, tak jsi volal do vysílačky a odjel žádné RP injuries
na žádost můžu poslat celý logy.

Proč bych chtěl zkrácení nebo zrušení banu 
přijde mi přehnaný dát ban na 72h/ještě když za 1,5roku hraní mám 4bany a poslední ban byl v prosinci
když už jsme u toho tak na silnici se téměř každý den setkávám že mě nějaký vocas vybrzdí. za tohle bych bral klidně řidičáky. 
Ale když jsme ve hře tak je to něco úplně jiného mohlo se to klidně řešit IC a nedávat hned za tohle ban.
musím souhlasit že se jedná o zdravý rozum, a mohlo se to vyřešit úplně jinak 

7.5.2023 13:53

Délku trestu vyměřuje administrátor, nikoli hráč. Ve chvíli, kdy sis schválně chtěl zapříčinit dopravní nehodu jen protože by hráč na začátku mohl zdarma projet tvé mýto, mi tvé jednání nepřipadá vůbec jako něco v souladu se zdravým rozumem. Upřímně tě zachránilo, že dopravní nehoda nebyla závažná, protože v případě vážnějších injuries bych volil CK namísto banu. Tohle definitivně není v pořádku, žádost ti zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
130 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: StruX (130Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
StruX

130Kč dnes v 03:07

Michalekbroski

170Kč včera v 18:32

kocvin

200Kč včera v 18:03

Nejnovější uživatelé
Cafce

Registrován 30.4.2024

Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024