Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o odkoupení nemovitosti.


Jackal

VIP

46
8.5.2023 19:10

Podatel: Donato Ortiz

Věc: Žádost o odkoupení nemovitosti s č.p. 1079


Odůvodnění: Vážený soude, již nějakou dobu zpět jsem si všiml nemovitosti (č.p. 1079) na krásném místě, konkrétně kousek od vysílače Big Ear, moc jsem neváhal a začal jsem pátrat po majiteli dané nemovitosti s tím, že bych měl zájem ji odkoupit. Avšak mé pátrání bylo marné, neboť jsem se pár dní zpět dozvěděl, že nemovitost patří státu, proto se na Vás obracím s dotazem, zda-li by bylo možné daný objekt odkoupit.

Taktéž se omlouvám, jestli bych měl mou prosbu směřovat na katastrální úřad Bone County, či jiný státní institut, bohužel jsem se na ně na internetu nenašel současný kontakt, proto se obracím na Vás.


Záměr: Odkoupení nemovitosti

Přílohy: nemovitost.png

8.5.2023 20:15, naposledy upraveno 8.5.2023 20:15 uživatelem Kolpanek

Podatel: Donato Ortiz (( @Jackal ))
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Ortiz,

Váš podnět jsme zpracovali a rozhodli jsme se vaší žádosti nevyhovět. Danou nemovitost totiž v momentální chvíli není možné odkoupit. Je však možné, že danou nemovitost budeme někdy v budoucnu dražit v aukci. Děkujeme za pochopení. 


Mgr. Elizabeth Hawkins,
kancelář předsedy vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3946 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
vitoo

250Kč dnes v 12:46

vitoo

200Kč dnes v 12:43

misa

38Kč včera v 17:26

Nejnovější uživatelé
sKuffey

Registrován 4.5.2024

Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024