Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


zylonek

Hráč

6
9.5.2023 20:21, naposledy upraveno 9.5.2023 20:34 uživatelem zylonek

Dobrý den, žádam o unban. Už ho mám celkem dlouho a myslím si že už jsem se počučil. Diky předem za odpověď.

vester25

Hráč

24
9.5.2023 21:54

Odporúčam ti aby si sa rozpísal ako si dostal ban,a samozrejme sa rozpiš o tom že sa zlepšíš.Toto určite nestači @zylonek

zylonek

Hráč

6
9.5.2023 23:35

No už si to moc nepamatuji ale myslím že jsem ho dostal tak že jsem ujížděl policii a nezaerpil jsem driving tím že jsem jel rychle s Dodgem po louce, a pak jsem nabořil do značky a malo jsem to zaerpil. Ale tím že jsem dostal ban jsem si uvědomil že si na tohle musím dávat bacha. V těch situací moc zmatkuju proto jsem na to uplně zapoměl. URČITĚ SE ZLEPŠÍM o tom žádna.Takhle akorad kazím RP ostatním......

jan38

Hráč

41
10.5.2023 01:52

Spíš bych se zaměřil proč jsi se pokoušel obcházet svůj permanentní ban. Že o tomhle nepíšeš. Nezapomnělo se to neboj.

zylonek

Hráč

6
10.5.2023 06:28

No protože kluci strašně chtěli abych mohl hrat tak řekli at si udělám nový učet... Ano má blbost že jsem je poslechl a udělal jsem to. A ne nechci to svádět na kámoše, můžu si za to sám...

15.5.2023 12:56

Ahoj, pustím tě do hry, ale až za týden.


Powered by LeoSight IFS
LT~55