Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení banu / unban.


marek123

Hráč

20
11.5.2023 19:02

Čau

Chtěl bych se vyjádřit k situaci která se stala v pondělí.

Byl večer kolem 22hodiny kdy jsme ujížděli PSA a vybourali jsme se, všichni jsme erpili zranění atd. následně po 15minutách ošetřování jsem musel náhle odejít pryč od počítače, bohužel jsem situaci nemohl doerpit.

Proč bych chtěl zkrácení / unban?

Za poslední rok jsem si server Skimo RP hodně oblíbil, našel jsem si tam spoustu kamarádů a tím pádem hraju Skimo rp skoro každý den a skoro nic jiného mě nebaví hrát.

Hodně kamarádů ví že bych neodpojil jakoukoliv RP akci abych se schválně Např. vyhnul IC trestu atd. 

Omluva:

Chtěl bych se všem účastníkům této RP akce omluvit že jsem jim zkazil akci..

Předem děkuji za odpověď @Dzardys 

S pozdravem marek123.

15.5.2023 12:27

"Hodně kamarádů ví", ale AT si tím při tvých 29 banech určitě nemůže být jist. Kdybys v průběhu alespoň něco napsal, ve smyslu "hele sorry kluci máma volá, může to za mě admin doRPit?", neřeknu půl slova, ale opravdu ses odpojil bez jakéhokoli rozmyslu. Většinu trestu jsi již překonal, zvládneš i ten zbytek, věřím tomu.


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024