Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o skratenie banu. *Pakandza*


neznamy#11190

Smazaný účet

5
11.5.2023 19:36, naposledy upraveno 11.5.2023 19:38 uživatelem neznamy#11190

Zdravim, žiadam si skratenie banu.

BAN:

včera v 17:29 Peterko Pakandza Neadekvátní RP, Non RP Injuries. (200 hodin)

 

Vyjadrenie: fuha.. no čo tak ban, ban som dostal ako mozete vidiet neadekvatniRP, Non RP injuries

NA 200HOD.

Pakandza posielal  už na jednu žiadost fotku kde bolo i moje RP a presne kvoli tomu RP v chate som dostal i ban, no ale čo sa stane ked si nezistite dalsie info ??//LOGY//  

jasne ze sa bude davat ten najvetsi ban,

Pakandzova fotka i z vyjadrenim k M4ximized:Nezarpil som len toto, zarpil som kopu dalsich veci dokonca i status, som ochotny predložiť logy ale status to neviem či sa ukaže.

 

No takze tak prajem si aspoň to skratenie 8dni je namna fakt vela čiže pekny deň

OZNACKO:@Pakandza

12.5.2023 07:20

Ahoj, vy oba si ale pletete napsaný status a adekvátní reakci na injuries. Ty jsi možná napíšeš status. Bouračka a náraz, že by normální člověk byl otřesený ještě hodiny po tom. A to ještě nemluvím o tom, že pokud se nepletu, jste si stihli přebarvit auto. To ještě nemusím opomínat, že jen využíváte situace, kde uprostřed dne v rušném prostředí, za což Blueberry můžeme považovat, jen tak narámuješ policejní auto. Situace ještě nahrává tomu, že můžeme brát v potaz NPC u dílny CRN a jeho sídla. Ale rád bych se vrátil na začátek akce, kde všechno začíná nesmyslnou věcí, že tvůj kamarád odmítne podstoupit policejní zastavení, které je běžné a věci, že prostě ujedeš z místa mi nepřijdou normální. Zvlášť když má jeho postava 20 hodin, tohle nebudu tolerovat.


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024