Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení banu. - m4ximized ( Pakandza )


11.5.2023 20:27, naposledy upraveno 11.5.2023 20:30 uživatelem KupecSamo

Zdravím, žádám si o zkrácení banu, který mi byl včera udělen administrátorem Pakandzou. 

Screen Banu:

Mé vyjádření k banu: Injuries byly zaerpeny, sice nedostatečně, ale byly tam.  (zde dodávám screen, z té situace) 

Injuries byly nedostatečné, s tím naprosto souhlasím a nemám s penalizací za toto žádný problém, i když má vozidlo polorám, a 6 bodové pásy, není to raptor.

 

 

Ale, jde tu o trošku něco jiného, tedy o Pravidlo 15. které zní takto:

Toto pravidlo jsem neporušil, zde dodávám video, kde lze vidět, že odjíždím od situace, bez jakéhokoli odpojení: https://youtu.be/_cDCgAyTI7U

(Lze jde vidět, že tento klip je pořízen přesněji kolem 17:00. ) 

 

K tomuto sem přidám pár screenů z logů:

 

Lze jdou vidět logy po incidentu, který lze vidět na klipu, tudiž z toho jde lehce usoudit, že jsem žádné pravidlo 15 neporušil, Pokud  pod tuto žádost bude Pakandza argumentovat tím, že injuries byly slabé, souhlasím s tebou, jde mi o údajné pravidlo 15, které jsem neporušil. ( také bych bral v potaz, že je toto můj uplně první ban na Skimu. )

 

Díky za přečtení, a omlouvám se za pravopisné chyby. (( @Pakandza ))

12.5.2023 07:27

Ahoj, super. Vidím status, který jsem neviděl u nahlášeného videa a ptám se? Kde je teda simulováno zranění? Od kdy stačí dát po nárazu status a pak odjet? Pravidlo 15. jsem si spíš spletl s jiným pravidlem, banoval jsem víc lidí a možná mi tohle zůstalo součástí konzole. Nic to ale nemění na tom, že tvoje auto mělo čelní náraz a všechna bezpečností opatření by se aktivovala. Měl bys airbag v sobě a tvoje auto by nebylo schopný jen tak  z místa odjet. Injuries jen tak na oko a v logu nevidím žádný "ošetření". Když jsem pak koukal, po tom co vidím i v logu, hned jsi to odpojil, tak co po mně chceš? Spíš se zamysli, proč nemáš zapotřebí zastavit u policejní kontroly a budeme spokojení oba dva.


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024