Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadost o unban Dzardys.


13.5.2023 19:50

Zdravím všetkých.

 

Som tu zase s novou žiadosťou o unban, konkrétne Permanentný ban. Dnes som odhodlal zase skúsiť svoju nádej o tom, že sa na skimo ešte niekedy vrátim, je to už moj druhý Permanetný ban za to iste porušenie pravidiel ako aj u prveho permabanu. 

 

vyjadrenie k prvej perme.

Na skimo ma dotiahol moj kamoš z ktorým sa poznam osobne kedže ešte pred tým než som začal hravat na skimu som hral jednu "RP" hru menom fivem čiže hned prvý den na skimu som odmietal helpera a viem že v tedy som robil chybu, postupom času som sa rozhodol ist vykradnut banku vstupil som do banky dal termalku na dvere a začal som vykradavat potom som zobral pár pytle a chcel som odist ale zastavili ma psa ešte v banke jak som si bral pytle som videl v chate ako nejaky policajt kričal aby som dal hore ruky, kedže to bola moja prva vykradačka zlakol som sa a odpojil som to. Asi po 5 minutach som sa odhodlal zase vstupit do hry ale čakal tam Dzardys snažil som sa to ukecat ale to sa mi samozrejme nepodarilo a moja prva perma pristala.

 

:

28.1.2023 15:53 Kromos Dzardys Opakovaný metagaming (vykrádání banky za dvě postavy současně), lhaní administrátorovi, očividná absence nápravy (Permanent)

 

nasledne prešli mesiace a dohodlal som ist tu tak na forum napisat žiadost o unban kde Dzardys mi udelil pristup na server.

 

vyjadrenie k mojej 2 perme.

 

Táák, do hry som vstupil po mojej prvej perme, rpil som si tam ilegal ktorý som pomali ani rpit nevedel to odpovedala aj moja historia:

začnem tým že bol som pri ilegalu a ak som mal problem zo psa ic tak večšinou to skončilo tak že ja som dostal ban a psa ostali bez trestu aj ked bolo u nich možne porušenie pravidiel ale žial nikdy som to nemal natočene.

 

jedneho dna som sa  rozhodol ist vykradnut banku za učelom natočenie videa na moj Youtube kanal.

banku som vykradol išiel som do safehouse kde som dal pytle a dostal peniaze, potom som sa rozhodol ist prevokovat psa pretože mi chybalo dotočit ich porušenie pravidiel nasledne ma 2 hliadky začali prenasledovat po asi zhruba 200 metrov od policajnej stanici som z motorku skočil jump a dopadol som na polnu cestu viem že to bolo jasne porušenie non rp drivingu aj x dalšich porušenich pravidiel v mojom videu ale mne išlo len natočit porušenie pravidiel psa a tak sa mi podarilo 

tu psa auto letilo vo vzduchu a nasledne dopadlo tvrdo na polnu cestu:

 

čakal som u nich rp injuries ale namiesto rpenia jeden z psa vytiahol zbran a prestrelil mi gumu na motorke.

 

potom som sa rozhodol vypnut hru a dostal som moj 2 permaban.

 

1.4.2023 18:49 Kromos Dzardys Odpojení z RP akce (+opakované problémy jako při prvním permabanu) (Permanent)

 

nasledne som si zmazal moj officialný učet kromos pretože som mal v plane odist.

 

dnes je presne mesiac od mojej druhej permy a chcel by som takto požiadat Dzardysa o umožnenie unbanu na serveru skimo.

 

aj ked viem že mal som počkat niekolko tyždnov/mesiacov

ale vzhladom na to že som teraz doma lebo marodujem tak chcel by som čo najviac času investovat do skima.

Bol by som rad ak dzardys by vyhoviel.

ak by som unban dostal vyhybal by som sa ilegalu, a snažil by som čo najlepšie rpit legal.

 

Dakujem vaš hrač Kromos

 

ping Admina ktorý mi dal ban @Dzardys.

 

ahoj.

Jackal

VIP

46
13.5.2023 20:12, naposledy upraveno 13.5.2023 20:16 uživatelem Jackal

Ahoj, ušetřím Džardysovi práci, protože já jsem ten, který se zapojil do diskuze když jsi se ptal, jestli někdy můžeš dostat unban a já jsem ten, který psal, že "Kromos" není tvůj jediný účet.

První důležitá věc je za mě tento screen, kde máš rovnou i finální verdikt k této žádosti.

Pak tu máme tvůj druhý účet, Dego, na kterém máš 30 banů, z toho 2 permanentní, to nám dohromady, i s historií z účtu Kromos, dělá 44 banů, z toho 4 bany permanentní.
Taktéž si nemyslím, že Džardys jako "pár týdnů/měsíců" bere necelý týden.

Rád bych sem připsal ještě něco víc, aby můj komentář měl nějakou přidanou hodnotu, avšak se zde není k čemu vyjadřovat...až na souhlasy na žádosti, které jsou od nově vytvořených účtů. Jestli si myslíš, že Skimo admin team je hloupý natolik, že si tyto skutečnosti neověří a že bude brát ohledy na souhlasy nových účtů, tak gl.

E: a neboj, z facepalm/haha reactů od tvejch fake účtů / permabanned kámošů si fakt nic dělat nebudu, tak si je sem klidně házejte.

LegitZett

Hráč

15
13.5.2023 20:18

Prikladám video, akurát dnes som naň natrafil

13.5.2023 20:36

ahoj jackal, učet menom Dego bol zmazaný pretože som zabudol heslo k gmailu a nechcel som tam nahrat na učete Dego cez 4k ked nemam gmail ak by som prišiel nejakym sposobom o učet tak by som skončil.

 

riešil som to z ratajom na dc v sz.

13.5.2023 21:08, naposledy upraveno 13.5.2023 21:08 uživatelem KromosV2

ak mysliš fake učty tieto jak si napisal 

 

 

 

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
13.5.2023 23:23

Zamítám, nepřipadá v úvahu, že bych tě někdy ještě pustil do hry.


Powered by LeoSight IFS
LT~78

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024