Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

John Sandler

1 2 3 4



RytmusKing

Hráč

1
12.7.2020 23:54

1. kde si mal dokaz o tom ze inzerat dal on?

2. bol zatknuty za nič.. vieš čo to je nič? jedna jedina otazka.. či sa ideme povoziť a ty tu hovoriš že bol zatknuty za inzerat.. nejebe ti ani kus že...

Chcel by som vidieť požiadavky na prijatie ludi do AT lebo to vyzera že tam prijmete každe decko... moj pes by bol lepši admin :) tym samozrejme nechcem uraziť všetkych.. ale 95% z vas 

peto123

Hráč

2
12.7.2020 23:55

Asi preto to písal že to aj bol tuning zraz? 

sandlerino

Hráč

39
12.7.2020 23:58

Jak myslíte pánové, jak myslíte....

RytmusKing

Hráč

1
13.7.2020 00:00

Maš 16 rokov chlapče.. nerob zo seba dospeleho lebo ťa rychlo schladim

Tominko

Hráč

3
13.7.2020 00:01

Ja som začal tu hru hrať lebo som sa chcel zabaviť a keď tak pomôcť prispieť serveru k jeho vývoju a taký ako si ty len znechucuju tu hru ne len mne ale aj ostatným ktorí kvôli tebe nehrajú tu hru a zato je tak málo ľudí na serveri, zamyslí sa prosím nad sebou prospelo by ti to

13.7.2020 00:17

Přesunuto do správné sekce.

bit

Hráč

49
13.7.2020 00:43

Nemám se k tomu co vyjadřovat, ale tohle se hodí :)

https://www.youtube.com/watch?v=j3glwtXrj0c

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č.19
13.7.2020 03:01, naposledy upraveno 13.7.2020 03:10 uživatelem SedliX

Omlouvám se, že vstupuji do diskuze. Ale, kluci, co kdybyste vychladli vy? V době, kdy se tohle řešilo, jsem byl on-line a byl jsem tedy i na vysílačce.

Jak to probíhalo? Celá akce se odvíjela od vašeho inzerátu. Jakmile byl inzerát uveřejněn, policie vznesla dotaz na vládu, jestli je tuning sraz povolen. Vizte screen z logů:

Jak vidíš, u inzerátu je tvé telefonní číslo, tudíž dohledat autora nemohlo být vůbec problematické.

Vláda reagovala tím, že před schválením akce vládou ji musí schválit policie, tudíž akce nemůže být schválená. Další screenshot z logů:

A na závěr, poslední screenshot, kde primátorka definitivně oznámila, že akce není hlášená a policie domlouvá další postup:

Co dodat? Summa summarum:

Rozpuštění tuning srazu bylo zaRPeno a domluveno IC cestou. Byly k tomu IC důvody, akce nebyla hlášená a tudíž byla nelegální. Nemám dalších slov, na shledanou.

13.7.2020 08:32

Podej si IC stížnost

 

www.ratt.cz/DOJI

Tominko

Hráč

3
13.7.2020 09:58, naposledy upraveno 13.7.2020 10:01 uživatelem Tominko

Asi ne keď to telefónne číslo vôbec nieje moje, takže len ste sa sami usvedčili práve že išiel po mne zakomplexovany debilko

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č.6

1 2 3 4


Powered by LeoSight IFS
LT~95