Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

unban / zkrácení


14.5.2023 12:14, naposledy upraveno 14.5.2023 12:20 uživatelem El1skaBUMBAC

Zdravím

Chci se vyjádřit k tomu co se stalo před pár minutkáma

jelo se z LV BANKY SMĚR -->LS NEMOCNICE

a stala se bouračka v ls vedle Ammo.. stalo tam červené auto z ručkou a nevydělí jsme vozídlo až při nárazu jsme vydělí auto pak vedle lv banky jsem dostala červeně

     NETWORK TROUBLE

Ten Network Trouble vyskočilo na obrazovku 

jelikož ten hráč byl nováček nebo nevím protože nevěděl co napsat na REPORT

Tak jsem mu do OOC CHATU napsála at poda report o FULL HP

Duvod : NETWORK TROUBLE + nevydělí jsme vozídlo na cestě až pří narázu jsme vydělí 

Kdo dal bán ?

Adminastrátor jmenem  × @Dzardys ×

PROČ BYS CHTĚLA UNBÁN ? nebolí zkrácení ?

chtěla bych unban / nebo zdrácení TRESTU  bylo to nedorozumění a chyba byla texturou hry jelikož jsem očekavalá že mi to padne nějake  oběkty jsem nevydělá  např HOUSE apodobně.

chtěla bych vrátit RP Akcí jak byla  a  určítě si dam do hlavy co se stalo špatně.

Děkují za každou odpověd od @Dzardys 

 

 

Hezký den ❤️

14.5.2023 12:20, naposledy upraveno 14.5.2023 12:26 uživatelem Dzardys

Žádnej network ti na obrazovku neskočil, to by se tvoje auto chovalo daleko jinak. Jezdil jsi jako dobytek a skákal z kopců, až se ti to vymstilo a vysekali jste se o vozidlo. Bez snahy o RP (pravidlo 1) sis to odstavil, napsal jsi mu, ať si podá report na lag, a jeli jste dál. Takhle prosím pěkně ne. Šancí dostáváš každej tejden víc než dost, tento čas užij k tomu, aby sis pročetl pravidla a porozuměl jim.


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024