Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


xyzxd

Hráč

9
14.5.2023 22:38, naposledy upraveno 14.5.2023 22:47 uživatelem xyzxd

1 - Uvod - 👋
Zdravim ubehla nejaka ta doba a ja som sa rozhodol si zažiadať o unban.

2 - Ban - 🔨
Ban som dostal pre powergaming a to s toho dovodu že ja som išiel autom cez montgomery spadlo mi to a auto bolo bugnute v zemi a tak zapichnute akokeby neviem to popisať moc ale hneď ako som sa napojil napisal som si report na report mi dlho nikdo neodpovedal.

3 - Žiadosť - 📜
Zdravím začalo to tym že som dostal ban za TrashRP, nonRP na 48 hodin a po 48 hodinovom bane som mal podmienku proste nejak prisnejšie že niečo porušim a hneď perma čosi take to pohode chápem. Veľmi rád by som si znova zahrat na skimu som erpil dosť dlho a aj cca pred rokom dozadu a nechcem takto skončiť viem mal som vela banov aj dosť sprostosti som narobil ale chcel by som to skusiť zas a seriozne podla pravidiel. Dajte mi prosim ešte šancu už je to dávno od mojho perma banu. 

4 - Screenshot banu - 📷



5 - Text - 🎨
Keď som písal tuto žiadosť tak som sa nejak tak výzorovo inšpiroval mojej staršej žiadosti o unban idk prečo tie emoji ale prečo nie myslim si že všetko take hlavne tam je tak asi pohode no.

Prajem krasny zvyšok dňa. 💖 @SovietDog


Powered by LeoSight IFS
LT~14

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
Samuelko123

Registrován 5.5.2024

DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024