Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiados´t o unban @Phobios


neznamy#8843

Smazaný účet

11
16.5.2023 13:25

Píšem si novú žiadosť o unban.Za tú dobu čoź sú 2 mesiace.Za tie 2 mesiace som si toho celkom dosť uvedomil.Ako prvé sa chcem hlavne opsravedlniť adminom ktorý museli riešiť môj hrozný RP.Bolo ich celkom dosť.Po tejto dobe si viem už uvedomiť chyby.Ako nonRPdriving keby tá hra ma lepšiu fyziku mohol by som do chatu rovno písať /selfck.Porušených pravidiel z mojej strany bolo celkom dosť na to aby ste mi teraz  povedali že mi unpermu nedáte ale ja sa aj tak posnažím.Nechcem takto prísť o tieto spomienky.Na skime som vyrastal už to bude nejaká doba.Chýbaju mi hráči admini a po prvý krát aj PSA.Chcel by som sa úprimne ospravedlniť za to všetko čo som robil myslím tým nedodržovanie pravidiel.Hlavne prepáč tebe @Phobios.Poznám ťa ako velmi dobŕeho admina a viem že od teba dostanem aspoň odpoveď.Ospravedlňujem sa za svoje gramatické chyby a hlavne za porušene pravidlá.

S pozdravom Kofola12345 :(

NapalSK

Hráč

6
16.5.2023 17:37
Phobios udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování k žádosti o unban
30.5.2023 18:20

Ahoj,

Serveru a jeho hráčům jste docela s tvým bratrem škodili ovšem nyní již věřím, že jste se společně poučili a jste nyní připraveni se vrátit na server a chovat se slušně v rámci našich pravidel. Dnešním dnem tobě i tvému bratrovi uděluji unban z permanentního banu, ovšem mějte prosím oba na paměti, že pokud se bude vaše chování opakovat může to skončit znovu s pernamentním banem.

Přeji ti hezký zbytek dne.


Powered by LeoSight IFS
LT~36