Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o UnPermu @Phobios


Raysear

Hráč

6
16.5.2023 18:44

Zdravím.

Skoro po dvoch mesiacoch znova píšem žiadosť o UnPermu. Predovšetkým ospravedlňujem sa všetkým adminom za moje porušené pravidlá. Verím že každý admin čo riešil moje hlúposti tak sa musel cítiť že je v pekle.

Za tie 2 mesiace som si toho celkom dosť uvedomil. Ako prvé sa chcem hlavne ospravedlniť adminom ktorý museli riešiť môj hrozný RP. Po tejto dobe si viem už uvedomiť chyby, ako je napríklad nonRPdriving. Porušených pravidiel z mojej strany bolo celkom dosť. Za to sa veľmi ospravedlňujem, vtedy som si to tak neuvedomil ale teraz si spomínam na tie chyby a porušené pravidlá a chytám sa za hlavu že čo som to v ten deň robil, nechcem takto prísť o tieto spomienky. Na skime som vyrastal už to bude nejaká doba čo som to prvý krát zapol. Chýbajú mi hráči, admini a aj celé PSA čo je veľmi zaujímavé že mi oni chýbajú. .Chcel by som sa úprimne ospravedlniť za to všetko čo som robil. Myslím tým hlavne nedodržovanie pravidiel a aj môj RP (niekedy to fakt bolo trash). Hlavne prepáč tebe @Phobios. Poznám ťa ako super admina a viem že si toto aspoň pozrieš. Ospravedlňujem sa za všetky porušene pravidlá a hlavne dúfam že do budúcna sa späť na skimo pripojím s novými RP skúsenosťami a menej porušovania pravidiel. 

S pozdravom Raysear.

(ak je táto žiadosť o unban podobná ako pri @neznamy#8843 tak je to kvôli tomu že sme to spolu vymýšlali, a ospravedlňujem sa za gramatické chyby ak nejaké sú)

16.5.2023 19:51, odstraněno 16.5.2023 19:51 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.5.2023 18:21

Ahoj,

 

Serveru a jeho hráčům jste docela s tvým bratrem škodili ovšem nyní již věřím, že jste se společně poučili a jste nyní připraveni se vrátit na server a chovat se slušně v rámci našich pravidel. Dnešním dnem tobě i tvému bratrovi uděluji unban z permanentního banu, ovšem mějte prosím oba na paměti, že pokud se bude vaše chování opakovat může to skončit znovu s pernamentním banem.

 

Přeji ti hezký zbytek dne.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024