Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

dobry večer dostal som perma ban


patresko

Hráč

3
18.5.2023 20:41, naposledy upraveno 18.5.2023 21:19 uživatelem patresko

prosim vas @Dzardys prosim vas dostal som ban zato že som porušoval non rp a tdddd na začjatku som sa zaučoval pochopil som to ale na začjatku hrania mi nechcel nikdo pomoc minule ani helper povedal že mam ist preč nepametam si meno ale prosim ta @Dzardys daj mi unban každi raz sa musi poučit aja som ked som začal hrat ma to napadlo chcel bi som ta ešte ras @Dzardys požiadať o onban som to hral jen hodin mal som tam 105 hodin a som to chcel dotiahnut na 1000 ja vjem @Dzardys nedaš unban kamoš mi hovoril že to je ťa ťaške presvečiť ale prosim ta bud taki dobry prosim moj najlepši server to bol prosim ťa dakujem.

18.5.2023 21:57



Nemám moc co dál k tomu říct, jen za letošek jsi nasbíral přes dvacet banů. Je květen. Wake up... RolePlay zjevně není nic pro tebe, nemohu si dovolit nechat takové hráče běhat po serveru. Buď se vzpamatuješ, nebo si budeš muset najít jiné působiště. Nemám důvod ti teď rušit ban, další žádost si podej nejdříve za měsíc.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024