Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban - soviet dog


Sombrero

Hráč

2
19.5.2023 22:05

Ten clip co jsi ukázal zaprvé není dostupný zadruhé dnes jsem z žádné skály nesletel za třetí jsem dnes nehrál s žádnými kamarády takže prosím ještě jednou o unban sice tam je ID mojí masky ale já přísahám bohu že je to ban neprávem prosím tě o unban fakt moc @SovietDog ten ban je neprávem 

Linedorpheus

Hráč

4
19.5.2023 22:11

To by musel jedině někdo hrát za tvojí postavu .... Ale to by AT poznal třeba podle přihlášení ID ,, IP atd a navíc tohle není žádost o UB ale dobrý způsob jak ho nasrat 👌 radši to smaž a nedělej že sebe trubku 

Sombrero

Hráč

2
19.5.2023 22:18

@Linedorpheus ale já opravdu nic neudělal podle toho co jsem se koukal ať už do logu nebo na záznamy z videa nebo do ban logu kdo dostal ban semnou tak nic nesedí s tím co říká Soviet jen to ID F4 ale já přísahám bohu že to musí být starý clip nebo nějak upravený 

Linedorpheus

Hráč

4
19.5.2023 22:22

Tohle je blbost co píšeš...

 Soviet ti dal ban právem 

Sombrero

Hráč

2
19.5.2023 22:25

@Linedorpheus nebyl jsi u toho jen říkáš blbosti nepleť se do toho ban právem nemám 

HERBIE

VIP

29
19.5.2023 22:42, naposledy upraveno 19.5.2023 22:48 uživatelem HERBIE

@Sombrero řidil si Ford Crown Viktoria ,že nebo seděl minimalně jako spolujezdec ne? já viděl vše než se mi clip omylem smazal z počítače ,ale bohatě stačilo to že jsi s kolegou zaerpil toto a injuries nikde a v klidu jste si odjeli jako by nic.

(edit)

Sombrero

Hráč

2
19.5.2023 23:01

@HERBIE Díky že jsi poslal tuhle fotku tahle fotka ukazuje že ban mám NEPRÁVEM moje maska má ID F4 a dnes jsem crown Victoria neřídil takže @SovietDog poprosím unban nebo to budu řešit jinak

19.5.2023 23:11

Tak jsem se přehlédl omlouvám se za vzniklé komplikace. Ban ti okamžitě sundám. Ještě jednou se omlouvám.


Powered by LeoSight IFS
LT~70