Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ziadost o unban, Pakandza


neznamy#11190

Smazaný účet

5
21.5.2023 09:20

zdravim, dnes v 8:42 som dostal ban, videl som to az teraz, ja by som sa chcel spytat kde ste prisli na taketo veci, ja by som chcel vidiet klip alebo logy o mixovani, nikde nikdy som nemixoval preboha, a to pravidlo 30?

 to myslis asi toho policajta pred PSA , no tak ten bezdovodne zacal mierit na ludi z taserom, + to bol rotny,

a krical po ludoch nech si vystupia, potom ich aj kropil *neviem ci  z taserom alebo glockom no malo to zvuk glocka alebo poskodenia na vozidle som nemal* takze by som rad vedel prečo som dostal taketo bany,

 mixing logy si poprosim tu alebo odkaz na screeen z logov, a o cop provoking chcem clip

Dakujem, Peterko...

 

označko: @Pakandza

JaSuMarkii

Hráč

26
21.5.2023 11:17, naposledy upraveno 21.5.2023 11:24 uživatelem JaSuMarkii

Zdar, tým fízlom budeš myslieť mňa. Včera si jazdil na čiernej Audine po Montgomery okolo mňa cez 200 Km/h. Prešiel si okolo mňa asi tak 15 krát +provokačné cúvania, lebo som za tebou bežal. Keďže tá moja hracia skrinka nepoberá klipovanie záznamov, tak to vždy musím manuálne zapnúť. Vyplýva z toho to, že mám nahratých len niekoľko z tých mnoho provokačných prejazdov. Čo sa týka mixingu, tak sa nečuduj. Začal si niekoľko krát v LOOC preberať IC veci, tým pádom to bol na všetkých v okolí celkom metabait. Taktiež počas tejto provokácie po MG (s dojmom, že budeš frajer, keď budeš premávať rotného ako psa) si taktiež aj nabúral do protiidúceho vozidla a absolútne si sa vysral na akékoľvek zranenia/pasívne poškodenia vozidla. Vykašli sa na ilegál a choď radšej jednoduchšie RP. Za mňa vsjo, servus.

21.5.2023 12:17

Ahoj, už jen to jak řídíš v Montgomery je minimálně zvláštní. Couváš kde se ti zachce, zpomaluješ, nesmyslně se otáčíš a projíždíš tam takovou rychlostí, že jen tohle je Pravidlo 0. Vše podstatné máš o komentář výše, jen ti to ještě prodloužím za ten náraz v protisměru.


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024