Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadost o Skrátenie - Pakandza


Drippos

Hráč

3
21.5.2023 20:42, naposledy upraveno 21.5.2023 20:48 uživatelem Drippos

Ahoj, Pakandza ohladom mojho posledného banu som si vedomí že som porušel ohladom toho NonRP Drivingu, a NonRP injuries Pravidla, No chcel som sa iba opýtat či by sa to dalo aspon o troška skrátiť moju chybu si uvedomujem a ospravedlnujem sa viem že je neskoro ale predzi mi to proste nedá sa neospravedlniť. Ale poslednou dobou som teraz sa snažel čo najviac RPit, a posledný ban som mal asi pred 15 - 16 dnami v mojej histórii si to možeš povšimnút, Áno viem neni to najmenej ale ani najviac. Tiež pochopím ak sa rozhodneš mi ho neskrátit sice sme iba ludia tak isto chybujeme a určite skrz tej chyby si to uvedomíme. Taktiež chcem sa Ospravedlnit  IC Hráčovy Jakub_Taylor, Dása povedať že som ušiel z miesta činu, Porušel RP konkrétne v Injuries a Drivingu. Iba som sa chcel ohladom tej žiadosti o menšie skrátenie o UB, Vážne poslednou dobou ma to Skimo baví proste a teraz nemám čo robiť uvedomil som si to ešte včera asi hodinu som nadtým premýšlal a nakoniec je to tak ako sám Pakandza napísal v minulej žiadosti. Určite sa budem snažit ešte viac aby sa mi už nič takéto podobné nestalo.

Ban od administrátora @Pakandza

 

 

 

 

Drippos.

 

22.5.2023 06:55

Ahoj, těch 120 hodin nemáš jen tak náhodou. Ale abys neřekl, o něco ti to zkrátím, máš jen 8 banů, tak se ti pokusím vyhovět. 


Powered by LeoSight IFS
LT~24