Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o un ban


Lubomirs

Hráč

3
22.5.2023 15:12

Ahoj včera som dostal ban keď som išel osobu okrádať prišiel som na miesto najprv som sa začal s osobou rozprávať o práci a osoba odišla tak som ho prenasledoval ako zastavil tak som mu strelil do pneumatiky osoba nieako neerpila fear išla ďalej bez kolesa dokonca ma ešte zramovala + dodám clip

Drippos

Hráč

3
22.5.2023 15:26, naposledy upraveno 22.5.2023 15:29 uživatelem Drippos

Ahoj, Pokial nemáš nahratých 100h okrádat Nemožeš Taktiež nemožeš okrádat hodzi koho taktiež musí ten hráč mat nahraté hodiny, Je sice pekné že máš Clip Ale ak ty alebo tu osobu čo si išiel okrádat nemala dostatok Nahratých hodín Tak chyba je z tvojej strany. Ale rozhodovat tu o tom nemožem takže počkaj si na Administrátora ktorý ti ten ban udelil. Iba tolko som chcel dodat.

(( Dúfam že nedostanem *Zbytočné Vyjadrovanie* 😅)).

Lubomirs

Hráč

3
22.5.2023 15:29

Mal som 104 a osoba 500 niečo

D3ST

Hráč

12
22.5.2023 15:45, naposledy upraveno 22.5.2023 15:48 uživatelem D3ST

Nazdar, tá osoba som bol ja. Došiel si za mnou na benzínku, keď som tankoval kamión. Začal si sa vypytovať na prácu, no odmietol si si dať dole masku, tak som dotankoval kamión a ušiel som od teba (logicky zo strachu..). O pár sekúnd si ma dobehol keď som pripájal náves, spýtal si sa ma "neprihovovoríte sa za mňa?" a z ničoho nič si vytiahol glocka a začal do mňa strieľať hlava nehlava bez akejkoľvek výzvy a RP. Musím uznať že parádny pokus o okradnutie z tvojej strany. To bolo proste čisté DM. Nedal si mi ani čas nič zaRPiť, tak neviem o akom strachu sa tu ty chceš baviť. 

 

Edit: Jop a ešte dodám, koleso si mi netrafil ani raz, rovno si strielal do kabíny. Tak čo by bola tvoja prvá reakcia v reále? No ujsť.. poprípade to čo som skúsil ja, teba zrámovať aby si prestal strielať a RPil injuries, keďže ja som bol v kamione.

23.5.2023 13:17

Nemám co dodat, poškozený to rozvedl hezky.


Powered by LeoSight IFS
LT~43

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo