Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zrušení permabanu | Slunce68 | Dzardys


neznamy#11725

Smazaný účet

1
22.5.2023 19:43, naposledy upraveno 22.5.2023 20:11 uživatelem neznamy#11725

---------------
Den banu: 19.3.2022 18:01

Serial: 54682ABE7473ED6862A98F0DAFB69472

Jak dlouho mám ban: 1 rok 2 měsíce 3 dny a 1 hodinu 39 minut


Typ banu: Perma Ban


Důvod banu: NonRP zranění, odpojení od DP a dlouhou historii (jste fakt nepoučitelní)
------------------
Banující administrátor: @Dzardys
-
Vysvětlení:
Dobrej, po nějaké dlouhé době, jsem se znova rozhodl jít na leosight. Jak vidíte, uplně hrát nemohu, jelikož jsem dostal ban za důvody uvedeny výše.. Jsem si jistý že hodně hráčů mě z leosightu ještě zná, za problémového a trollícího hráče který se neuměl chovat.

 


Mé jméno je slunce68, píšu z druhého účtu, jelikož starý účet mám smazaný, jelikož jsem dával kamarádovi údaje který mi ho smazal.. Uvědomuji si že to je moje chyba, je to proti pravidlům a za to se omlouvám.. Přešel bych k věci, proč jsem byl takový a proč jsem ostatním kazil zábavu a RP? Já taky nevím, ale můžu vám garantovat, že jsem z puberty vyrostl, a takové kraviny už odemne neuvidíte, opravdu jsem se poučil, a to také můžu dokázat na serveru, nemám problém s tím, že by na mě někdo dodržoval větší pohled.

 


Co mě ban naučil ? Už nějakou dobu chci na skimu hrát, ale nevěděl jsem co a jak.. Ban mě naučil vážit si věcí, než je ztratím.

 

 

Jaký by byl můj plán na serveru ? Rád bych se připojil ke frakci PSA, pokud by to nevyšlo, založil bych svůj vlastní podnik, s penězma bych si koupil moje vysněné auto, ale celý příběh tu vypisovat nebudu :smile:

 

 

Proč bych chtěl unban? MTA RP miluji, a nějaký originální server by se k tomu určitě hodil, a to je SKIMO. Vše je tu tak originální, dobré, a úžasné.. Chtěl bych si zase zaeRPit s kamarády a mít zase zábavu.

 

 


Proč si myslím, že bych měl dostat unban? Jelikož ban už mám necelý rok a půl, a je to už velká doba, myslím si, že bych si ban zasloužil jako každý jiný v této situaci, jak jsem zmínil výše, rok a půl je už velká doba, a skoro každý se za tu dobu změní.

 

Omlouvám se.

 

(( Mám pár účtú na stejné IP, prosím vymažte je, chci jen tento ))

 

Dík za čtení této žádosti o unban.

-------------------------
S Pozdravem slunce68

23.5.2023 13:21

No, vesměs jediné, co ti hraje do karet, je, že to byla tvá druhá perma, od níž mimo jiné uběhl nějaký čas. Šanci ti dám, nicméně bych si na tvém místě dal pozor na repetetivní porušování konkrétních pravidel, anžto právě v jejich případě ti budeme šlapat na paty a budeme trvat na tom, abys ta pravidla neporušoval. Pokud se ti podaří obdržet další permanentní ban, už ti nebude zrušen.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024