Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žiadosť o udelenie koncesie pre odťahovanie vozidiel a úpravu motorových vozidiel


VajkoChlpko

Hráč

58
25.5.2023 20:49, naposledy upraveno 25.5.2023 20:50 uživatelem VajkoChlpko

Vážený Kongres,

touto cestou podávam žiadosť o udelenie koncesie pre odťahovanie vozidiel a úpravu motorových vozidiel. S veľkým záujmom a vášňou pre túto oblasť sa obraciam na váš úrad so žiadosťou o udelenie tejto koncesie na základe platných právnych predpisov a regulácií.

Rád by som vám poskytol nasledujúce informácie súvisiace s touto žiadosťou:

  1. Údaje o žiadateľovi:

    • Meno žiadateľa: Ľuboš Hruška
    • Adresa žiadateľa: El Corona 1979, Los Santos
    • Kontaktné údaje:
      • Email: lubos.hruska@post.ic
      • Telefónne číslo: 572313
  2. Popis skúseností a kvalifikácií:

    • Prax v odťahovacej službe:

      • Pracoval som počas dvoch rokov ako odťahovací technik pre renomovanú spoločnosť zameranú na odťahovanie vozidiel. Počas tejto doby som nadobudol skúsenosti s rôznymi typmi vozidiel, od osobných áut až po nákladné vozidlá. Získal som odbornosť v ovládaní odťahovacej techniky, správnom uchytení vozidla a bezpečnom preprave.
    • Mechanické zručnosti:

      • Mám solídne mechanické zručnosti a skúsenosti s úpravou motorových vozidiel. Získal som základné vzdelanie v oblasti mechaniky a motorových systémov. Svoje vedomosti som ďalej rozširoval prostredníctvom samoštúdia a praxe. Som oboznámený s rôznymi úpravami, ako je inštalácia výfukových systémov, výkonových čipov, zväčšovanie výkonu motora a podobne.
      • Tieto skúsenosti a kvalifikácie ma pripravili na vykonávanie odťahovania vozidiel a úpravy motorových vozidiel s dôrazom na kvalitu, bezpečnosť a spokojnosť zákazníka. Som pripravený poskytnúť vám svoje odborné služby a prispieť k vašej organizácii.
  3. Popis prevádzky:

    • Miesto prevádzky:

      • Máme prevádzku vo vyhradenom priestore, ktorý slúži ako dielňa a parkovisko pre odťahové vozidlá a vozidlá určené na úpravy. Tento priestor je primerane veľký a vybavený potrebnými zariadeniami a infraštruktúrou.
    • Vybavenie pre odťahovanie vozidiel:

      • Plánujem mať k dispozícii moderné odťahové vozidlá vybavené hydraulickými zdvihákmi, lanoťahmi a ďalším potrebným vybavením pre bezpečný a efektívny odťah vozidiel rôznych typov. Tiež bude k dispozícii náhradné vozidlo na prípadné presuny zákazníkov alebo požiadavky na pohybovateľnosť.
    • Vybavenie pre úpravu motorových vozidiel:

      • Plánujem mať dostatočné množstvo mechanického náradia a špecializovaného vybavenia potrebného pre úpravu motorových vozidiel. To zahŕňa diagnostické zariadenia, zdviháky, elektronické nástroje na čítanie chybových kódov, meracie prístroje a ďalšie potrebné nástroje a vybavenie.
  4. Právne záležitosti:

    • Obchodné meno: CoverUp
    • Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.)
    • Počet zamestnancov: 10
    • Registrácia: CoverUp je registrovaná v obchodnom registri od 9/2022
    • Identifikačné číslo organizácie (IČO): 430
    • Sídlo spoločnosti: El Corona 1979, Los Santos, San Andreas
    • Generálny riaditeľ: Caleb Griffin (040309/4650)

V prílohe tejto žiadosti sú potrebné dokumenty a prílohy, ktoré podporujú túto žiadosť. Taktiež som pripravený poskytnúť akékoľvek ďalšie informácie alebo dokumenty, ktoré si budete vyžadovať na podporu tejto žiadosti.

Srdečne vás žiadam, aby ste zvážili túto žiadosť a poskytli mi koncesiu pre odťahovanie vozidiel a úpravu motorových vozidiel. Som si vedomý všetkých povinností a regulácií s tým spojených a zaväzujem sa ich dodržiavať.

Ďakujem vám za váš čas a úsilie v súvislosti s touto žiadosťou. Verím, že moja snaha a schopnosti prispievajú k vykonávaniu tejto činnosti s integritou a profesionálnym prístupom.

S úctou,

generálny riaditeľ Caleb Griffin a prevádzkový riaditeľ Ľuboš Hruška.


Príloha:

vypisregistra.pdf

 

lolcz

Hráč

36
28.5.2023 21:02

Podatel: Luboš Hruška (( @VajkoChlpko ))

Věc: Odpověď na podnět.


Vážený pane Hruška,

Váš podnět jsme zpracovali a v průběhu následujících dní si prosím kontrolujte Vaši post.ic schránku, kde se Vám ozve inspektor za účelem vypracování inspekce a o průběhu dané věci Vás budeme nadále informovat.


Obrázek

Brumik

Hráč

38
31.5.2023 15:57, naposledy upraveno 31.5.2023 15:57 uživatelem Brumik

Podatel: Luboš Hruška

Předmět: Odpověď na podnět


Vážený pan Hruška,

Váš podnět jsme úspěšně odhlasovali a na základě hlasování členů kongresu jsme se Vám rozhodli vyhovět. Vaše společnost se už nachází i v registru koncesovaných živností, takže služby vázané na koncesi můžete vykonávat ihned.


 

 

 

 

Pepek Novak
místopředseda kongresu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~38