Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost UnBan


Prassat

Hráč

5
27.5.2023 16:21

Zdravím, zde bych se chtěl bránit svému banu, ban který admin Radekfil řešil. Měl jsem report na osobu Jura blablabla, protože tato osoba vystrčila hlavu společně se střelnou zbraní ve 150km/h a více a Radekfil mi na toto odpoví že je to v pořádku, přijde mi že toto se hrajena PSA win jedině, nikdy nemůže vyhrát protější strana, a ještě osoba která řídila policejní vůz se prostě rozhodla při nahánění že je naprosto normální se rozjet proti pachateli čelně a naramovat ho, což je taky naprosto v pořádku v tuto chvíli já zarpím pásy a ádios, ale radekfil přehlíží chyby u PSA a jede jedině PSA win

 

 

27.5.2023 16:31

Ahoj, k tomu střílení jsem ti svoje už řekl. Za mě to reálné je, navíc už jsem tě odkázal na pravidlo 28. Viděl jsem všechna videa ze strany PSA, a nic mi nepřišlo proti pravidlům. Nerozjeli se do tebe naschvál, dokonce i brzdili v půlce cesty, aby tě nenarazili. K tomuto ti už nemám co říct a žádost ti zamítám, ahoj.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024