Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


31.5.2023 16:36, naposledy upraveno 2.6.2023 18:34 uživatelem neznamy#8380

Zdravím.

Před několika měsíci mi byl udělen PERMANENTNÍ BAN. Ban jsem dostal za DM. Moji chybu si uvědomuju a mrzí mně to.


CO SE STALO?
S kamarádama jsme se rozhodli sejít a jít na velkou akci teda banku. Vše jsme mněli naplánované a banka šla dobře.
Všichni se umístili na svá místa a jeden z nás šel do banky. Já chvili kroužil mým autem kolem banky a pak jak se spustil alarm tak jsem se také umístil
na střechu. Čekali jsme asi tak 5 minut. Po 5 minutách přišlo několik PSA aút. Dvě auta šli k bance. A ostatní auta kroužila kolem.
Ze střechy jsem akci sledoval a dával IC info mému kamarádovi který mezitím vybral celou banku. Vše šlo dobře, avšak dokuď muj kamarád nezačal psát IC
do vysílačky že potřebuje rychlou pomoc nebo ho chytí.

Já blbec jsem hned zastřelil policajta se shotgunou který stal před bankou a šel jsem předním vchodem
do banky. Kamarád začal utíkat a ja začal brát poslední pytle které tam hodil na zem. Po chvilce co jsem sebral pytle z banky a jel jsem pryč tak přišlo
další PSA auto. Na auto jsem začal hned mířit, auto se otočilo a hned jelo pryč. Ja jsem šel pro moje auto. K autu jsem nedošel protože se na mně portla
Puding, akce se začala řešit a po pul hodině Puding rozhodla že jsem vážně policajta zastřelit hned nemusel. Od Puding jsem dostal Ban za DM na 72hodín.

S banem jsem souhlasil. Po době banu jsem vážne nad tím přemýšlel a chybu jsem si uvědomil. Mrzí mně že jsem si jí uvědomil až moc pozdě. Po uplynulých
72hodín jsem se chtěl opět napojít na Server. Bohužel neúspěšne. Na server jsem se už dále nenapojil z duvodu toho že mi byl ban prodloužen na Permanentní
přesně od Admina @Dzardys.


HROMADNÁ OMLUVA
Tímto bych se chtěl velice omluvit hráčum kterým jsem RP mojim nesmyslným kropením skazil.
Moji chybu si uvědomuji a mrzí mně to.








 

 

 

 

 


S pozdravem Lofas.   

4.6.2023 01:31

Unban ti udělím, můžeš to však považovat za svou dost možná poslední šanci, jak nám předvést, že máš na to být hráčem na RP serveru. Budu k tobě upřímný a řeknu ti, že hráči jako ty dělají celému ilegálnímu RP ostudu, protože ho neumí a hrají jej na sílu. Kašli na to, podpoř raději nějaké legální frakce, věnuj se například ZZS a uděláš tím něco nejen pro sebe, ale i pro ostatní hráče.


Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ŘÍJEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Navaro (3600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Navaro

250Kč dnes v 05:16

p0KyX

150Kč včera v 21:03

DarkEvilBetty

25Kč včera v 20:27

Nejnovější uživatelé
Iginko66

Registrován 21.10.2024

Ndie

Registrován 21.10.2024

CJkoo

Registrován 20.10.2024