Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

unban /zkracení @Dzardys


5.6.2023 16:11, naposledy upraveno 5.6.2023 18:19 uživatelem El1skaBUMBAC

Zdravím začínam to psát v 15:58

chci se tu omluvít adminem @Dzardys za včerejšek večer okolo 22:40  napišu to tu kratší tak doufám že tohle čteš @Dzardys nebolí každej člověk (hráč) jelikož se tam dělo to že Dzardys jmeno ic Steve_Zyas

zaRPIL že at odjedu z tým vozídlem nebo bude pokutováno jelikož pak došlo že chtěl po mě doklady ic jsem řekla že z jakeho duvodu chyba na moje straně příznavám se  o muj TrashRp či jak to nazvát k tomu

jelikož bylo zbytečně se vyjadřovát na Nove téma Dzardys ty víš o co se jedná..

jelikož se nudím nevím co mám dělat a každej by měl dostat 1/2 šance na  to aby se rozmysli co opak dokáže a zamyslí se na každej problém Chybami se člověk učí takhle pokud to mužu názvát a chci se přídát zpatký na server pod jmenem SKIMO omlouvám se co sem provedlá včera večer Děkují za veškerou odpověd od pana ADMINA @Dzardys

 

Hezky den přejí

❤️ aj tobě @Dzardys

D3ST

Hráč

12
5.6.2023 19:36, naposledy upraveno 5.6.2023 19:39 uživatelem D3ST

To, že Skimo nazývaš furt najlepším serverom a nemáš čo iné na robote Ti unban nezaistí. Nauč sa už konečne RPiť a prestaň robiť bordel na serveri, to že nedostaneš ban Ti zaistí poriadne naštudovanie si pravidiel a hranie podľa nich. Tak sa už konečne pozri na seba a nespamuj tu Admin Team dookola žiadosťami o unban, aj keď Ti to vždy zamietli. Šancí máš každý týždeň dosť, takže podľa tvojho ak má každý dostať 1-2 šance, by si už mal dávno mať permu.

Ozaj, nauč sa aj písať prosím Ťa, lebo to čo píšeš nedáva vôbec zmysel a o gramatike ani nehovorím. 

5.6.2023 19:56

@D3ST zajímá mě proč ses ozvál ? ty jsi Admin ?

a zbytočne vyjádření

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
5.6.2023 21:14

Každý by měl dostat 1/2 šance, máš pravdu.

Ale myslím si, že jsi to přesáhl víc než doskrát. Vzhledem k tvé historii, prázdnosti celé žádosti a vcelku nevhodnému chování vůči jinému uživateli fóra nevidím žádný důvod ke zkrácení trestu, proto tvou žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~47