Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadost


Redmoneyka

Hráč

7
6.6.2023 17:51

Chel by som videt dôvod z akeho sme dostali ban ked som erpil a mohol by som si portosit dôkaz  kde sme nerpili nonRP inj

 

HERBIE

VIP

29
6.6.2023 19:09

Já se tady k tomu dovolím vyjádřit , jestli ti přijde normální do mě napálit a nezaerpit si /do pásy ho udrželi v sedačce při nárazu nebo tak něco ,tak je to dost smutný tu máš odkaz za, co jsi dostal ban zde.  vyjádřím se jen k tobě abych nedostal pak napomenutí.

 

Redmoneyka

Hráč

7
6.6.2023 19:58

@HERBIE ja som nevidel tvoj stauts a status som si ja dal tak  ale zas každy raz si to nemusim erpit že /do  pasy  stači status lebo raz som dostal ban za to že som dal cez pasy a status aj tak som dostal ban 

 

HERBIE

VIP

29
6.6.2023 21:33

no do /status píšeš zranění jako např: Naražená LHK/PDK/tržná rána čele atd...

a tím že jsi neerpil to /do jsem to bral jako už porušení pravidel.

Redmoneyka

Hráč

7
7.6.2023 07:11, naposledy upraveno 7.6.2023 13:40 uživatelem Redmoneyka

no ale ja som to erpil že / status len tebe to zakrivaly naše ikony

a ja som ty nevidel status tieš

7.6.2023 14:54

Ahoj, já jsem vás při té nehodě sledoval a nezaRPil sis nic, status sis taky nenapsal, ale pokud si stále trváš na tom, že si ho měl, tak mi napiš na můj DC Holysek#5656 a tam to spolu vyřešíme. Toto uzamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~43