Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


JaroslavVanek

Hráč

14
8.6.2023 19:23, naposledy upraveno 9.6.2023 11:48 uživatelem JaroslavVanek

Zdravím všechny co si čtou tuhle žádost 

Už to nějaká doba co jsem dostal ban Za to že jsem odmítal RP nehody

Žádám o unban protože bych se chtěl vrátit k mýmu starýmu RP a hrát zase aktivně na skimu zkoušel jsem najít něco ve fivem co by mě bavilo ale skimo je stejně to co mě baví nejvíc neříkám to jenom proto aby to znělo dobře a aby jsi měl co největší šanci dostat unban ale říkám to proto že to je pravda RP v Gta san andreas je prostě lepší než fivem  A jelikož skimo je server kde hraje nejvíc lidí Je tam vše dobře pořešené tak bych chtěl hrát právě tam Ano hrál jsem i na jiných serverech ale všude to vypadá no prostě jinak skimo je  prostě skimo mam na skimu rozjetou firmu zrovna jsem šetřila nějaký peníze na to abych si mohl koupit kamion aby jsme mohli jako firma pořádně rozrůst no akorát nám  všechno zkazil ban no vlastně zkazil jsem si sám ten ban jsem vůbec nemusel dostat Ale stalo se a proto tu jsem a píšu tohle abych dostal šanci vytvořit svojí firmu nabrat nějaký lidi a konečně dosáhnout toho čeho jsem vždy dosáhnu chtěl

Snad to vyjde díky za čas a předem za odpověď

9.6.2023 17:01

Ahoj, jedná se o tvůj druhý permanentní ban, nemyslím si, že je měsíc dostatečně dlouhou dobou pro odpykání trestu tak, aby ti mohl být udělen unban. Dej tomu ještě minimálně měsíc.


Powered by LeoSight IFS
LT~22