Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban alebo skrátenie Dzardys


neznamy#9307

Smazaný účet

13
9.6.2023 19:27, naposledy upraveno 9.6.2023 20:08 uživatelem neznamy#9307

No zdravím dnes som dostal Ban na 48 hodín za odpojenie z RP akcie stalo sa to že má Felix yazgan zavolal do jeho skladu ale mal tam aj CJNG chlapcov lukáša brosíka a Tat kin jou ktorý tam boli aby mi dali CK tak som si zaerpil fear a išlo sa niekam preč asi do lesa neviem vtedy som dostal lag asi na minútu a vyplo mi úplne počítač a nešiel mi zapnúť keď sa mi ho podarilo zapnúť tak som sa chcel pripojiť na skime že to doerpím ale už som mal Ban chcel by som požiadať administrátora @Dzardys o unban alebo skrátenie Ďakujem

vester25

Hráč

24
9.6.2023 20:47, naposledy upraveno 9.6.2023 21:06 uživatelem vester25

Chcel by som len dodať že takéto odpojenie z Rp akcie sa nestalo len teraz.Už minule ked bolo na teba podane Ck si sa len jednoducho odpojil.Nedal si žiadne vysvetlenie prečo si sa odpojil.A už nehovorim o /pmkach ktoré si  písal.Pišeš že aký som sráč že ta neviem chytiť,že či CJNG je tak blbe že ťa tiež nedokažu chytiť no tak maš pravdu nedokažu ťa chytiť keď to odpojíš.Taktiež mi tam neustále píšeš že či len dokažeme okradať kamiony.Čiže skus sa len zamyslieť na tým či ti to odpajanie stojí za to.

A čo vieme od toho Felixa si mu hovoril že sa už nenapojíš.Jak som už hore pisal stačilo napisať na discord že ti spadla hra a nemusel si dostať ban.

Čiže ak sa Dzardys rozhodne ti ban zrušiť, ako  samozrejme je to na nom ja som len chce niečo k tomu povedať.A tiež si myslim že 48 hodin neni taký problem počkať.

9.6.2023 22:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.6.2023 15:47

Úplně se mi nezdá, o čem zde hovoříš, ale budiž, zbytek trestu ti odpouštím a můžeš si jít předčasně zahrát.


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024