Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Obrat na Globalní AT ohledem (( Permanentního banu )) Vol.2


kendi

Hráč

25
10.6.2023 16:36

Zdravím.

 

Pod minulou žádostí o sundaní permanentního banu mi od @Dzardys bylo napsáno toto :

** Ač obecně v unbanu nevidím problém, prozatím ti jej neudělím. Dej si s žádostí trochu více práce, obeznam nás s tím, co se stalo, proč se to stalo, proč to bylo špatně, jak bys to udělal příště. Pokud ta žádost bude obsahově stát za to, zvýší ti to šance. Prozatím ale zamítám. **

 

Proto jsem si řekl že skusím napsat žádost znovu. 

Tato žádost bude obsahovat :

1. Kdy a jak jsem se dostal k permanentnímu banu.

2. Co bych mohl dát hráčum po příchodu na server.

3. Celková omluva všem a poděkování

(( Toto sem napíšu z duvodu kdyby někdo nechtěl číst celou žádost. ))

1.

 Hned jak jsem obdržel Ban tak mi přišli zprávy typu * za co? jak ? proč ? * no duvod je bohužel ten že jsem chránil jednoho kamaráda a né  nebyl to normalní hráč na skimu , tento hráč obcházel permanentní ban pod jiným učtem . Já jsem ho kryl ale jak se říká na vše se jednou dojde . Bohužel můj čas nepřišel tak pozdě  a dostal jsem trest který jsem si do té doby neuměl představit a to právě nejvyšší trest znám jako Permanentní ban. Před banem jsem ho nebral tak vážně však co je to jen blbé slovo tak hrozné to nemuže být . A ono právě na opak bylo to horší než jsem čekal. Dne 25.3.2023 v čase  23:34 jsem byl Potrestán už to je pár dní od banu a taktéž pár žádostí bylo bohužel všechny byli s odpovědí *Zamítam* , nešlo bohužel nic jiného než čekat a doufat že se zase někdy dostanu na nějakou dobu na Skimo . Žádostí bylo cca 5 né každá byla tak zlá ale bylo to moc brzo a to znamená jen jednu věc . A to přesně tu že jsem se nemohl ponaučit ze svých chyb ....

 

2.

Jak už jsem psal tak už si myslím že jsem se ze svých chyb ponaučil . Pročetl si pravidla a tak nějak jsem si v hlavě rozebral co vše jsem udělal zle. Někdo mě bere za kamaráda a někdo za člověka co nějak tak nejde popsat slušně . I přes ty všechny chyby jsem se ponaučil a zmněnil k dobrému nic víc než další šanci od hráču bych si nepřál . O rp nebudu mluvit to je tak nějak stejné s rozdílem že znám pravidla a vím na co si dát bacha. Někdy bych řekl že jsem přehnal svůj slovník at už k hráčum nebo k AT . Toto už nemám za potřebí....

 

3. 

Poslední fáze je omluva a poděkování všem . At už jsem někomu nadával nebo ne všech lidí co byli v mém rp jsi dosti vážím , někdo mě něco naučil , někdo postavil na nohy , a někdo byl prostě vždy při mě všem těmto lidem bych chtěl poděkovat . Nebudu je tu označovat protože oni ví :) Každopadně se chci omluvit @SovietDog za spam na discordu taktéž @Puding a @Dzardys za to samé ..  Zde bych to možná i ukončil bohužel už mě nic nenapadá a tak budu doufat že toto postačí ...  ( taktéž pardon za chyby které se oběví v  textu gramatika  mě moc nejde.. )

 

Lásku všem Kendicek.

 

11.6.2023 15:48

Dobrá, to mi ke štěstí asi bude stačit. Žádosti vyhovím, příště nedělej blbosti.


Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024