Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban - Puding


Armel

Hráč

12
11.6.2023 18:50

Vážení lidé a jiní lidé a @Puding ,

touto žádostí žádám o unban a nejlépe vymazání i banu z historie.

Dnes jsem obdržel ban za TrashRP na 10 hodin, který přesně nevím, za co byl. Bylo to snad kvůli tomu, že Janina na vysílačku říkala, že PSA jsou zkorumpovaní fašisti? Nejspíše ano, páč po tomto jsem ban obdržel. Nevím moc přesně, co je na tom TrashRP, ale možná si to neuvědomuju kvůli tomu, že nejsem člověk, co někdy nějaký seriózní RP roleplayoval, nýbrž si to dělal vtipné podle sebe.

Nejde mi nějak moc o to, že nemůžu teď 10 hodin roleplayovat, spíš mi jde o historii a ještě víc by mě zajímalo, co přesně na tom je špatného. 

Děkuji za přečtení této žádosti, Armel

11.6.2023 19:42

Ahoj, dnes i včera jsi vypisoval na frakční vysílačku CRN(možná i na jiné) úplné nesmysly a vyloženě jsi trolil. Není to vtipný, je to sakra otravný a pochybuju že irl by sis vzal vysílačku random firmy a šel spamovat s těmahle kecama. Není to poprvní co jsem dala za podobnou věc ban, a budu v tom pokračovat.
Ban ti zůstane, roleplayovat můžeš zítra.
Pošlu ti to sem. Spamovat můžeš někde kde na to je frekvence určená. Nebo si zařiď radio stanici, nahrávej to tam a pouštěj to tam - to bych actually i ocenila. :D





Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024