Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o výmaz rejstříku trestů


Jemuhodne1

Hráč

15
13.6.2023 19:14

Podatel: Maskim Gordijevskij 

Věc: Žádost o výmaz rejstříku trestů

Odůvodnění: Vážený soude,

tímto Vás žádám o výmaz rejstříku trestů. 
Od mého jediného záznamu už uběhl nějaký ten měsíc a od té doby jsem žádný trestný čin nespáchal. Bohužel můj jediný trest byl dle mého nedorozumění, jel jsem rychle a přes horizont jsem neviděl policejní vůz, který se vydal za mnou, poté jsem se vyboural, ale nikoho jsem nezranil, pouze svou osobu, poté mě tedy pan policista předvedl na nějaký ten výslech a poté jsem šel na 30 minut do CPZ, ale byl jsem si vědom své chyby, takže jsem to tak nechal být. Nejdůležitější je, že jsem se ze své chyby poučil a chci být opět plnohodnotným občanem tohoto státu, který nemá nic napsáno v rejstříku trestů a taktéž mi to brání v mém podnikání. 

Záměr: Vymazání rejstříku 

Přílohy: —

16.6.2023 17:51

Adresát: Maskim Gordijevskij
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za odeslání tohoto podnětu. Vaší žádost jsme vypracovali prostřednictvím ZSP, jehož kopie rozsudku Vám bude zaslána na Vaši korespondenční adresu.

S pozdravem

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024