Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban (Ban udělen na 3 hodiny za pravidlo 24)


zabranskejj

Hráč

5
13.6.2023 21:31

Žádám o Unban z důvodu podle mně bezvýznamného banu,kvůli "bugu" jsem sjel společně s autem do vody a tam trčel cca 30 minut (po podání reportu do f2) než jsem dorazil na discord a pingnul @help , ke kterému je napsáno že se pinguje v důležité situaci a to si myslím že čekat 30 minut i když jsou všichni admini online je důležité , jestli se pan/í magovec naštval/a za to že musí dělat svojí práci aneb řešit problémy hráčů mě mrzí ale nemyslím si že jsem porušil pravidlo 24 jako takové, stojí tam že pro komunikaci slouží report na který mi během 30+ minut odpovězeno nebylo ,jinak si myslím že channel help je celkem k ničemu jestli se za to ,že si dovolím pingnout dostává ban na 3 hodiny jestli se pletu tak v pořádku.

13.6.2023 21:36, naposledy upraveno 13.6.2023 21:36 uživatelem magovec

Zdravím tě.

Já jsem pan magovec. Označit @help na našem Discordu není nic, s čím bychom se nesetkávali co každý den. Avšak co nepochopím, tak je to, proč si myslíš, že jsi neporušil pravidlo 24.? Jasně jsi na svůj report upozornil tím, že jsi označil kompletně celý Staff tým LeoSightu, nejen adminy, avšak i Helpery. Opravdu v takovém případě nepotřebuješ označovat celý Staff kvůli tvému reportu, na který čekáš 30 minut. Na to, že dělám svou práci jsem se nenaštval, naštval jsem se na tvé porušení pravidel jak Discordu, tak Skima, za což jsi byl dostatečně potrestán.

Doufám, že se s tebou taková situace nebude opakovat, aby nedocházelo k dalším absolutně zbytečným banům.

Zamítám.

S pozdravem,
magovec


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024