Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


zabranskejj

Hráč

5
14.6.2023 17:59, naposledy upraveno 14.6.2023 18:51 uživatelem zabranskejj

Zdravím Staff Team & Komunitu

Právě jsem dostal společně s mým kamarádem ban na 6 hodin cca v 17:50 za porušení pravidla č.31, upřímně jsem tohle pravidlo nevěděl i když jsem pravidla četl a chtěl bych se veřejně omluvit ,vím že to že jsem to nečetl není omluva ale můžu slíbit že už se nic takového nestane protože si pravidla přečtu znovu. To samé kamarád co dostal ban ve stejnou chvíli ,jsme spolu v hovoru a tuto žádost píšeme "spolu" , oba chceme poprosit Staff Team nebo konkrétně Admina Radekfil (@Radekfil) o ještě jednu šanci a dokázat že stejný průser neuděláme,i když to není důležité tak hráč nebyl o nic okraden ,byl to pouze pokus ale i tak bylo pravidlo porušené,i když naše obhajova moc dlouhá není tak snad to něco udělá , žádáme o společný unban či alespon zkrácení trestu (nyní 6 hodin) , chtěli by jsme dále hrát a ne až o půlnoci , děkujeme za váš čas a případný UnBan a je nám líto,že musíte neustále řešit takovéhle problémy , oba naposledy slibujeme že podobná věc už se nestane!

Popis Situace : Ani jeden z nás o pravidlu č.31 tudíž jsme se z nudy rozhodli okrást hráče, nekoukali jsme kolik má hodin a prostě ho začali nahánět, po dost dlouhé době ujíždění zastavil a cituji : s mojim lagem vas m-dam. Po tom co to řekl se ihned odpojil a já kontaktoval /report , s tím že ban jsem kvůli své nevědomosti dostal já a můj kamarád , situace se měla natáčet což je znovu naše chyba a mrzí nás to.

Doufám že na naši obhajovu bude v blízké době odpovězeno , přejeme hezký zbytek dne.

Filip & Vitezslav


Powered by LeoSight IFS
LT~13