Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban - Bucha1


Bucha1

Hráč

21
15.6.2023 20:07

Dobrá tedy, znovu a lépe.
Ti kteří neví, vytvořil jsme přes ChatGPT žádost o unban. Ptáte se proč jsme to udělal? Jednoduše už jsem nevěděl co mám dělat, ban už mám nějakou dobu a tak sem za tu dobu mohl odzkoušet nějaké jiné servery a jednoduše už mě přestaly bavit. Popravdě už jsme ani nevěděl co mám psát a myslel jsme že mi kvůli tomu zůstane ban navždy. Na Skimu mám dost kamarádů a já sám už nechci hrát na alternativách které ve své podstatě mají jenom dvě strany.. Nelegál a PD. Nikdy si SovietDog o mém unbanu nechtěl popovídat a udělat nějaký ten závěr případně trest místo unbanu. A tak znovu prosím @SovietDog aby mi dal šanci a já mohl jít zase erpit, tentokrát už normální cestou. Ještě jednou se omlouvám všem kteří musely číst vygenerované texty a zabít čas mojí snahou se dostat na server za každou cenu. Svojí permy lituji protože jak už jsme zmínil mám tam dost kamarádu a spoustu vzpomínek na RP. 

Děkuji všem a také se omlouvám za mé předchozí dvě žádosti. 
S pozdravem @Bucha1 

((Pokud mi chcete nějak vynadat atd. máte absolutní právo tak učinit.))

15.6.2023 20:25

Sepsaní vlastní žádosti o unban je hráčovo dílo, při kterém když použije správné slova a dá si s tím skutečně práci, tak může ten unban skutečně dostat, avšak u tebe? Ty jsi se tím snažil obelhat několik lidí. Nechal jsi za sebe mluvit umělou inteligenci.. Myslím si že dostatečným trestem bude to, když ti řeknu že po tomhle se už na server ani nepodíváš. Můžeš děkovat hlavně sám sobě. Žádost tedy zamítám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4553 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Matbrok

500Kč včera v 17:57

MartasHyper

67Kč 4.5.2024 20:39

kendi

40Kč 4.5.2024 14:53

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024