Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zadost o unban @dzardys


18.6.2023 14:24

Zdravím všetkých.

 

Som tu zase s novou žiadosťou o unban, konkrétne Permanentný ban. Dnes som odhodlal zase skúsiť svoju nádej o tom, že sa na skimo ešte niekedy vrátim, je to už moj druhý Permanetný ban za to iste porušenie pravidiel ako aj u prveho permabanu. 

 

vyjadrenie k prvej perme.

Na skimo ma dotiahol moj kamoš z ktorým sa poznam osobne kedže ešte pred tým než som začal hravat na skimu som hral jednu "RP" hru menom fivem čiže hned prvý den na skimu som odmietal helpera a viem že v tedy som robil chybu, postupom času som sa rozhodol ist vykradnut banku vstupil som do banky dal termalku na dvere a začal som vykradavat potom som zobral pár pytle a chcel som odist ale zastavili ma psa ešte v banke jak som si bral pytle som videl v chate ako nejaky policajt kričal aby som dal hore ruky, kedže to bola moja prva vykradačka zlakol som sa a odpojil som to. Asi po 5 minutach som sa odhodlal zase vstupit do hry ale čakal tam Dzardys snažil som sa to ukecat ale to sa mi samozrejme nepodarilo a moja prva perma pristala.

 

:

28.1.2023 15:53 Kromos Dzardys Opakovaný metagaming (vykrádání banky za dvě postavy současně), lhaní administrátorovi, očividná absence nápravy (Permanent)

 

nasledne prešli mesiace a dohodlal som ist tu tak na forum napisat žiadost o unban kde Dzardys mi udelil pristup na server.

 

vyjadrenie k mojej 2 perme.

 

Táák, do hry som vstupil po mojej prvej perme, rpil som si tam ilegal ktorý som pomali ani rpit nevedel to odpovedala aj moja historia:

začnem tým že bol som pri ilegalu a ak som mal problem zo psa ic tak večšinou to skončilo tak že ja som dostal ban a psa ostali bez trestu aj ked bolo u nich možne porušenie pravidiel ale žial nikdy som to nemal natočene.

 

jedneho dna som sa  rozhodol ist vykradnut banku za učelom natočenie videa na moj Youtube kanal.

banku som vykradol išiel som do safehouse kde som dal pytle a dostal peniaze, potom som sa rozhodol ist prevokovat psa pretože mi chybalo dotočit ich porušenie pravidiel nasledne ma 2 hliadky začali prenasledovat po asi zhruba 200 metrov od policajnej stanici som z motorku skočil jump a dopadol som na polnu cestu viem že to bolo jasne porušenie non rp drivingu aj x dalšich porušenich pravidiel v mojom videu ale mne išlo len natočit porušenie pravidiel psa a tak sa mi podarilo 

tu psa auto letilo vo vzduchu a nasledne dopadlo tvrdo na polnu cestu: 

 

čakal som u nich rp injuries ale namiesto rpenia jeden z psa vytiahol zbran a prestrelil mi gumu na motorke.

 

potom som sa rozhodol vypnut hru a dostal som moj 2 permaban.

 

1.4.2023 18:49 Kromos Dzardys Odpojení z RP akce (+opakované problémy jako při prvním permabanu) (Permanent)

 

nasledne som si zmazal moj officialný učet kromos pretože som mal v plane odist.

 

dnes je presne mesiac od mojej druhej permy a chcel by som takto požiadat Dzardysa o umožnenie unbanu na serveru skimo.

 

aj ked viem že mal som počkat niekolko tyždnov/mesiacov 

ale vzhladom na to že som teraz doma lebo marodujem tak chcel by som čo najviac času investovat do skima.

Bol by som rad ak dzardys by vyhoviel.

ak by som unban dostal vyhybal by som sa ilegalu, a snažil by som čo najlepšie rpit legal.

 

Dakujem vaš hrač Kromos

 

ping Admina ktorý mi dal ban @Dzardys

ahoj.

Jackal

VIP

46
18.6.2023 14:58, naposledy upraveno 18.6.2023 14:58 uživatelem Jackal

Já ti jdu opět kazit žádost o unban. A jelikož tvoje žádost je ctrl+c ctrl+v předešlý žádosti, tak udělám to stejný.

Mimoto na YouTubu v nedávné době přistál reupload tvé permy s titlem: "Jak dostat permu na Skimu", když k tomu připočteme tvou propagaci podpůrných prográmků, které jsi hojně využíval na jiném serveru, tak silně pochybuji o nějaké tvé nápravě.

18.6.2023 15:14

Jak už jsem jednou řekl, do hry už se nepodíváš, ani sebedelší slohy ti v tom nepomohou. Vím, co jsi za člověka, a zkrátka nepatříš na RP server. Je mi líto.


Powered by LeoSight IFS
LT~37

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo