Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban dzardys


Aw1x

Hráč

8
23.6.2023 15:31

Ahoj, rád bych si požádal o unban už je to víc jak 3 měsíce a mě skimo chybí co hodinu to víc Neadekvátní injuries, nenahlášení porušení pravidel, a tyhle prohřešky nejsou k ničemu platné... Každým prohřeškem si uvědomuji co jsem udělal špatně a myslím že jich mám dost... Je to má několikátá perma a já se bojím že je má poslední... Bojím se že unban už nikdy nedostanu a mrzí mě to chci se stát lepším hráčem a rpit prostě normálně... denně se koukám na clipy ze skima a chybí mi to prostě rád bych unban protože na skimu mám kamarády a spoustu věcí jsem hráč co hraje z 50 % na majetek a z 50% na RP a rád bych hrál na 100% RP uvědomil jsem se že majetek si můžu udělat znova peníze taky kontakty taky, ale RP si neudělám... Rád bych už přestal brečet u toho jak mě někdo chytí a začne okrádát rád bych přestal okrádát bez videa rád bych přestal porušovat pravidla vím že má historie a mé předchozí žádosti o unban zneli podobně a History není úplně malá, ale teď to myslím už opravdu vážně už se mi v hlavě srovnalo RP a myslím že bych vás i překvapil tím že bych neměl žádné tresty. prosím Dzardys abys mi unban udělil a koukal jak se lepším v RP rád bych si zase zahrál na skimu před prazdninamy.. RP hraji skoro 2 roky a lepší server jsem nemohl najít než Skimo RP... Máte tam spousty možnosti což servery některé nemají a váš server má takovou nepopsatelnou atmosféru kterou nikde nenajdu chci u vás hrát protože ze dne na den neskončí. Tudíž prosím rád bych se vrátil.

25.6.2023 13:49

Ahoj, mé stanovisko se nezměnilo. Na RP serveru nemáš co dělat a přes mou osobu se sem už zkrátka nepodíváš. Nemám k tomu co víc dodat, podívej se, s kým se bavíš a cos tu v minulosti předváděl. To je dostačující vysvětlení.


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4553 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Matbrok

500Kč včera v 17:57

MartasHyper

67Kč 4.5.2024 20:39

kendi

40Kč 4.5.2024 14:53

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024