Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unban (permanent)


debrecinka

Hráč

4
24.6.2023 12:05

Dobrý deň milí AT, ktorý číta túto žiadosť. Dnes 24.6.2023 ubehol približne rok od udelenia môjho banu a tak som sa po tomto čase odvážil napísať o jeho zrušenie a v kútiku duše verím, že to je ešte možné.
                     Môj plán do budúcnosti ak sa mi podarí dostať unban

Ak dostanem na vašom serveri unban tak by som mal plán si založiť vlastnú legálnu firmu na faktúri a  až do konca života čo strávim na vašom serveri budem dodržiavať všetky vaše RP pravidlá, požiadavky a už nikdy nebudem robiť  hanbu vášmu serveru, lebo si to nezaslúžite za tú úžasnú prácu čo ste na serveri urobili a ešte budete robiť.

     Záver

Je mi strašné ľúto ako som sa správal, napravím to a už nikdy nebudem nikomu na serveri robiť škodu/zlé meno. Ospravedlňujem sa celému AT na tomto serveri, ste skvelá komunita kde sa oplatí zostať navždy.

Pekný zbytok dňa.

28.6.2023 08:40

Dodržovat pravidla jsi měl už od začátku, proto tam ty pravidla jsou. Též jsi tu firmu mohl založit na začátku a neporušovat pravidla. Žádost je strašně odflakla. Zkus na ní více zapracovat. S takovou ti ten unban nedám.


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4553 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Matbrok

500Kč včera v 17:57

MartasHyper

67Kč 4.5.2024 20:39

kendi

40Kč 4.5.2024 14:53

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024