Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


dom1niic

Hráč

16
24.6.2023 19:43

Zdravím vás všechny

dnes bych se tu rád podíval na můj ban a rozebral ho 

tak začal bych tím za co byl ban udělen 

tak pro vysvětlení situace včera okolo 23:18 jsme šli s kámošema okrást jednoho cápka nic neobvyklého zastavili jsme před ním vytahli jsme zbraně kámoš vystoupil stoupl si k jeho autu a řval na něj at vystoupí chtěl se přes ctrl podívat na ID ale neuvědomil si že přes ctrl se dá i vystřelit no zabil ho podali jsme report a ten cápek taky přišel admin dal mu heal a ted capek začal hroty že nemá 100h že ho nemužeme okradat když nemá 100h cápek měl šátek tak kdo to měl vědět zatím sem se setkal pouze s lidmi co to hned napsali že nemají 100h no ale admin to bral jako okradení přitom vlastně jediné co se stalo bylo to že jsme na něj mířili zbraněmi a řvali at vystoupí proto si myslím že ban byl udělen neprávem protože k okradení ani nedošlo a nic by se nemuselo řešit až na ten miss click kamoše a kdyby ten cápek napsal normálně že nemá 100h ban nám byl udělen na 72h což je podle mě dost přestřelené když už teda ban tak ne na 72h podle závažnosti situace ale dobře proto žádám o unban děkuji za pozornost a doufám že se dočkám alespon té odpovědi ban byl udělen adminem @Radekfil.

25.6.2023 18:47

Ahoj, 

Promiň, že ti odpovídám až teď. Odvoláváš se tu na to že jste nemohli vědět kolik má hodin, že jste omylem zastřelili hráče a že jste ho vlastně ani okrást nechtěli. Stručně ti odpovím na všechno. Sami jste se ho mohli zeptat, jestli si sundá masku a potvrdí, že nemá 100 hodin. Mohli jste se zeptat v reportu a řešit to skrze report. K tomu střílení. Chápu, že se to může stát, ale odbindujte si z CTRL útok, pak to totiž dopadá takto. Jako poslední vám doporučuji přečíst si pravidla a podívat se co jste udělali špatně. Pravidlo 31 totiž nezahrnuje pouze okrádání, ale i přepadení, takže vám vlastně výmluva ,,My jsme ho nechtěli ani okrást'' nepomůže. Video jste z toho také neměli. 

Ban jsem vám udělil na 72 hodin kvůli vaší historii. Snad se poučíte ze svých chyb. 

Měj se. 


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4553 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Matbrok

500Kč včera v 17:57

MartasHyper

67Kč 4.5.2024 20:39

kendi

40Kč 4.5.2024 14:53

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024