Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o UnBan


YonnZey

Hráč

3
24.6.2023 22:43

ahoj... takže dnes sme šli okradnuť pár ľudí, no začal jeden utekať, po dlhej nahaňačke sme ho chytili, on to moc nezarpil takže som to nechal tak prezatial. potom som rpil ako vždy dal som ho do auta a šli na nejaké miesto kde by sa ho dalo okradnuť kde by nemuselo isť až tolko ľudí. no okradali sme typka ktorý mal cez 150h no druhý mal menej než 100, myslim že menej než 50 takže toho sme len dali do bezvedomia a nechali ho tam, ten si možno podal report neskôr... toho čo sme okradali sme robili skoro ako vždy no dostať sa do toho po dlhej dobe je celkom komplikované... musim si to vylepšiť aj /me aj /do a hlavne status keďže to absolutne neviem... no zase k veci lebo som odbočil... okradli sme ho a potom sme ho hodili do vody aby sa utopil... no po čase si admin vypytal záznam... snažil som sa ho poslať, no nešlo tak, ani potom cez stranku atď... takže sme dostali ban za pravidlo 31 a pravidlo 42 čo som nechapal že prečo prave 42... keď tam bol policajt aj tak a počas toho ako sme okradali tak sa odpojil, a jasne je napisane v pravidlach že keď sa odpojí tak môžem pokračovať... takže sme dostali ban ja a kamarat, po dlhej dobe čo sa to video dalo na YT som mu ho poslal... on si to ten admin pozrel a už som mal niečo o NONRP DRIVING, potom nonrp INJ... aj žiadnu interakciu s NPC atď... čo som si vôbec neuvedomil keďže sme šli dvaja a moc som toho nevnimal dokopy len som sa snažil rpiť aby to bolo tak nejak pohode... potom čo si to video dopozeral celé ma pytal meno na leosightu, a potom som dostal asi permu...  (TVUJ SERIAL JE ZABANOVAN, POŽÁDEJ SI O UNBAN) takže keď dostaneme unban ja a kamarát tak budeme velmi vďačný a budeme sa snažiť nespraviť rovnaké chyby ake sme spravili a vylepšiť naše RP hranie na najlepšie ako vieme... predom ďakujem za odpovede :) 

24.6.2023 23:14, odstraněno 25.6.2023 15:18 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
25.6.2023 13:38

Nechápu, proč ve své nepřehledné žádosti označuješ mě. Já jsem ti ban nedal...

25.6.2023 19:02

Ahoj, tak u tebe k tomu už nic víc nemám, po tom cos mi po půlce dne poslal video. Video obsahující tolik porušení tak na půl roku v banech dopředu, proto máš už teď permanentní ban. 


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4553 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Matbrok

500Kč včera v 17:57

MartasHyper

67Kč 4.5.2024 20:39

kendi

40Kč 4.5.2024 14:53

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024