Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban - sweet16


sweet16

Hráč

2
24.6.2023 23:53, naposledy upraveno 24.6.2023 23:56 uživatelem sweet16

Pekný večer, píšem ako vždy po vrátení na skimo(to už je tradícia dostať vždy ban po vrátení na server). Rataj určite bude vedieť kto som, s kým som atď ale to tu vysvetlovať nebudem. Nechcelo sa mi podávať žiadosť nakoľko je to smiešné ale čo už skúsim. Dostal som ban od admina "pakandža" či ako sa volá za "troll" to by mi až tak nevadilo keby to nebola perma. Pozeral som si ban logy a ľudia tu porušujú pravidla a dostávaju hodinové bany, taktiež som zistil, že tento inteligentný moderátor ktorý sa chváli tým, že všetko vyrieši a ma milion dvesto tisic hodín na skime tak sú na neho xy stiaznosti. Situacia bola nasledovna ja som zobral odomknuté, naštartované auto z ktoreho som zobral:
- povinnú výbavu ktorá obsahovala lekarnicku, hasicak, trojuholnik a este elektronicke mytne
- vysielačku
- bat
Potom som z auta vystupil, postavil za auto a dal status/do, že tlačim auto do vody. Po hodine či koľko si ma admin teleportoval. Poškodený hráč auta namňa samozrejme začal hneď nadávať a písať, že mu mám vrátiť veci z auta (údajne mal plné auto veci). Bola tam diskusia asi na minutu a pán dotyčný moderátor tam len písal no jak atď... nakoniec mi povedal, že mám poslať logy, na to som mu odpovedal, že nech si ich pozrie sám predsa je admin. Po tejto vete prišli slovo "Čau" "fajn" a perma ban za troll. Celá konverzácia trvala od 21:48 do 21:52 kde sa vlastne nič nevyriešilo a prišiel ban za troll. Ďakujem každému kto si to preverí lebo to bolo fakt smiešne dostať za toto perma ban. Adminovi/ratajovi rád poskytnem logy ale určite ich nebudem posielať niekomu kto tu je 2 roky a chváli sa tým, že ma cez 3000 hodin na skime a sú na neho stiažnosti a iné veci. Ďakujem, pekný večer.
edit: v logoch cela situácia od teleportovania trvala 4 minuty z toho "pakandža" napísal 5 viet. (celkovo v logoch 7x ale posledné dve sú, že "fajn" "čau")

24.6.2023 23:58

Sice dostanu napomenutí, ale musím podotknout, že tato hovorová čeština, kterou používáte je nečitelná, prosím přepiště text do spisovné češtiny.

Děkuji.

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.19

sweet16

Hráč

2
25.6.2023 00:00, naposledy upraveno 25.6.2023 00:01 uživatelem sweet16

amen

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
25.6.2023 00:04, naposledy upraveno 25.6.2023 00:05 uživatelem Zmrzlinar

Amen.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

St4rterr

Hráč

5
25.6.2023 00:28

Na základe faktu že s hracom sweet16 hrajem roleplay cez 8 rokov, som nazoru. Že chovanie administrátora bolo v tejto situácii viac než nekorektne a neočakával by som takéto neférové jednanie. Som za unban keďže sweet16 bol zabanovany cez takmer 5 hodín.

25.6.2023 09:07

Ahoj, velkej kluk co přišel hrát na server a myslí si, jak není vtipnej. Několikrát jsem tě portnul k sobě, dokonce jsem tě zmrazil. Nemáš na serveru co dělat, stejně tak jak tvoji kámoši, kteří se už projevili zde v příspěvku.


Powered by LeoSight IFS
LT~52

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4553 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Matbrok

500Kč včera v 17:57

MartasHyper

67Kč 4.5.2024 20:39

kendi

40Kč 4.5.2024 14:53

Nejnovější uživatelé
JamesUnpak

Registrován 5.5.2024

TomasJedno

Registrován 5.5.2024

Samuelko123

Registrován 5.5.2024