Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o UnBan pokus #


YonnZey

Hráč

3
29.6.2023 22:13, naposledy upraveno 29.6.2023 22:14 uživatelem YonnZey

dobrý večer a pre niekoho deň... pokus 2.0

 

za čo bol ban udelený ?

ban som dostal za to že som po niekolkých hodinách uplodovania na youtube video o okradaní ktore si pakandza vypítal poslal... viem že to video som poslal až skoro po 4 - 5 hodinách no mam slabý internet a uplodovať video ktore ma 20 minut trva kludne aj 2 hodiny u mňa... ban bol udelený aj za to že bolo vo videu niekolko porušení pravidiel, ktoré som spravil napr.  okradanie okolo NPC, NonRP inj, pravidlo 32 a 42... a ďalšie veci ktoré som porušil... 

 

čo by som spravil keby som dostal unban ?

keby že dostanem unban tak by som sa snažil rpiť normalne, aj keď mi tie INJ (status) a /me trošku trvá... no snažim sa tam napisať veci ktore sa realne môžu stať počas toho keď napr. naburam niekde auto... snažil by som sa neporušiť pravidla ktoré som si čital a učil sa od banu každý deň aby som ich neporušil... a snažil sa ich neporušiť... keby som ich porušil tak by som oznamil adminovi aby neboli z toho problémy... hral by som konečne normalne a nerobil blbosti napr. komunikoval s adminom normalne a nie jak do teraz... snažil sa čo najlepšie rpiť... takže neprekráčať rýchlosť v meste, obci... a hrať ako keby som to bol ja v realite... pomáhal by som druhým a veľa ďalších vecí

prečo žiadam o unban ?

skimo je asi jediný server na ktorom sa dá normalne rpiť a celkovo mi prirastol k srdcu, aj keď som tam robil blbosti čoho som si vedomý ale aj tak... mam rád skimo a celkovo adminov, len to nedavam najavo... hral som tam skoro 8 hodín dene....  po tom čo som dostal ban... skusil som hrať na iných serveroch no tam to nieje ono... blbá komunita, každy tam nadáva a adminom je to jedno... na skimu je všetko tip top...

ospravedlnenie

tu sa musím ospravedlniť adminom a celkovo komunite skima... za to čo som tam spôsobil... a budem sa snažiť neopakovať aby som to neporušil a aby som nedostaval reporty a niekoľko ďalších vecí ktoré by sa mohli stať a ospravedlňujem sa @Dzardys za to že musel pozerať na moje hrozné RP ktoré som mal a taktiež @Pakandza za to že musel riešiť moje spravanie tak isto ako Dzardys na skimu...

 

záver

na záver by som sa chcel poďakovať adminom aký na tom skimu ste a čo pre tu komunitu robite, a vylepšujete ten server aby bol v čo najlepšiom stave... a že davate bany ľuďom čo si to zaslužia... ste super a máme vás všetci radi aj keď to niektorý nedavaju na javo... 

LOVE YALL <3

@Pakandza

5.7.2023 13:20

Ahoj, zatím ne. Však sám víš, jak moc velká komedie to byla. To bereš lážo plážo, trochu oraz si dej.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024