Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unpermu


Oliver8569

Hráč

15
3.7.2023 23:55, naposledy upraveno 4.7.2023 18:25 uživatelem Oliver8569

Zdravím, dnes, v tuto hodinu a tento dátum, som sa rozhodol o napísaný si žiadosti o unpermu... Prvne by som sa chcel ospravedlniť za chovanie ktoré som mal voči RP hráčom, a tým som narúšal ich priestor erpit normálne, šťastie ma v tedy zastavil admin no, s pomyslením na nijaký ban jeho prejdenie a zase hranie, som nečakal ze dostanem už teraz adekvátnu permu k môjmu chovaní ktorú mi udelil člen AT @Pakandza dňa 28.5.2023, bohužiaľ som sa ukázal ako naprt hráč pre RP scénu a to tým ze som v jedne deň prišiel na server dal si hlúpy status, a s autom skočil a po asi 2 otočkach cez strechu zase išiel ďalej ako keby sa nič nestalo... Za čo som dostal permu za troll. Bohužiaľ som sa ukázal, ze hráč ktorý erpi mechanika a len na lakovani auta vie stráviť aj 15-20min lebo ho to baví kľudne aj celý deň bol v dielny len na to aby niekdo prišiel a on mu upravil auto, neokradal, snažil sa každému pomôcť, mal za celý cca 440h iba jeden ban aj to zo začiatku, a teraz  sa stal hráč ktorý by vedel s kaziť napr. Stream alebo nijaké video... Preto mi je jasne ze takýchto ľudí na servery nechcete mať, ale ja sľubujem ze už sa takéto nestane, keďže kdo ma poznám moju prvú dostavu Oravca vie ze by to len tak nespravil a ze najradšej by bol zavretí niekde v dielny a adekvátne rpil automechanika, no bohužiaľ sa také stalo, a ja s tým nič už nespravím čas nevrátim a jedine čo mi ostáva je táto žiadosť, taktiež musím pochopiť aj druhú stranu pre ktorú to nebolo príjemné. Takže už je to iba na Vás či tu takého hráča chcete alebo nie, prísaham ze takéto niečo sa už nestane, a rad by som si na vašom servery ešte zahral lepšieho už asi nebude. Ďakujem. 

5.7.2023 13:16

Ahoj, pustím tě do hry. Když nebudeš něco vědět, sežeň si ideálně helpera nebo se jich zeptej přes helpchat (/hc). Popřípadě mi napiš na DC: Pakandža.


Powered by LeoSight IFS
LT~23