Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban, Permanent - Pokus o podplacení administrátora @Sovietdog


macaczE

Hráč

9
5.7.2023 14:25, naposledy upraveno 5.7.2023 16:35 uživatelem macaczE

Zdravím, jsem tu zase. Asi po +- 3 měsících jsem tu zase, abych si požádal o Unban. Doufám že mi těch několikatěch pokusech vyjde.

 

Důvod banu

Důvod banu je prostý, napsal jsem Samikovi ZE SRANDY, "ahoj samyku gdiš my das anban poslu ti 5000 káčé". To co jsem napsal jsem NEMYSLEL v žádném případě VÁŽNĚ. Šlo pouze o nepochopený vtip, který jsem myslel, že bude vtipný - nebyl, není.

Kdy jsem dostal ban 

Ban jsem dostal 10.4.2022, tedy za pár měsíců to bude  rok a půl. 

Proč bych už mohl dostat unban 

Dle mého názoru jsem se za tuto dlouho dobu, která uplynula od mého zabanování dostatečně stačí, abych se naučil, jak se chovat, kde jsou různé meze a hlavně si to v hlavě trochu uspořádat. Nyní jsem naprosto vpohodě, nejsem konfliktní, začal jsem si více uvědomovat věci apod. (To by se mohlo potvrdit odbanováním). Žádostí jsem napsal několik a nikdy jsem je neodflákl. Jediná věc, která mi nehraje do karet je historie, která sčíta +- 30 banů z toho je jeden permanentní + tato perma. Z této historie jsem se dosti ponaučil.

Omluva

Omlouvám se všem, kterým jsem kdy zkazil RP, urážel je a prostě se nechoval vhodně. Slibuji že jsem toto chování opustil a že se již tak chovat nebudu. Taky se chci omluvit adminům, kterým jsem přidělával práci reporty na mojí osobu. Budu se chovat slušně a snažit se co nejlépe RPit a dodržovat veškerá pravidla serveru. Doufám, že mě v případě Unbanu budu pro server a komunitu co největším přínosem :).

 

To je za mě vše. Užijte si prázdniny.

 

 

6.7.2023 11:56

Je to tvá druhá perma, stejně jako u minulé žádosti ti tahle nevyjde. Šanci jsi dostal a promarnil jsi jí něčím takovým. Bohužel zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024