Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN


filipdrdul

Hráč

6
5.7.2023 14:56, naposledy upraveno 6.7.2023 15:30 uživatelem filipdrdul

Zdravím, pišu ohledně permanent banu ktery byl udělen už nějakou dobu zpět. Uvědomil jsem si svoje chyby přečetl pravidla, nastudoval RP, zkoušel jsem si přikazy jako je /me, /do a atd. Chtěl bych dalši šanci na tenhle super server si znovu zahrat vim že tyhle chyby byly zbytečny ale chtěl bych si zkusit znovu RPIT. Je mi jasny že bych byl ze začatku hlidan jestli RPIM pořadně nebo možna často hlidan ale teď už vim že RPIT budu pořadně. Proto bych chtěl poprosit jestli bych mohl dostat UNBAN a dostat tu šanci si znovu zahrat. Přesněji jsem to dostal za TRASHRP a pravidlo 21. Pravidlo 21 tam bylo v OCC kdy jsem jim psal že kdybych měl u sebe zbraň tak je vykropim a že jsou kidi uznavam svoji chybu co jsem udělal a tu bych chtěl napravit pokud dostanu dalši šanci si zahrat. TRASHRP tam proběhlo kdy jsem narazil do PSA auta a RPIL jsem tak že jsem napsa ´´/me se bouchl o sedačku´´ uznavam že tohle neni kvalitni RP. Doufam že tu šanci ještě dostanu. Ban byl udělen 7. Května.

@Dzardys

 

 

 

6.7.2023 15:41

Ahoj, za tento neustálý spam zamítám, zkus to za týden a buď trochu trpělivý.


Powered by LeoSight IFS
LT~27